75 jaar SJVV

Jubileumfeest 75 jaar SJVV

Dit jaar bestaat onze mooie club 75 jaar! Dit moet natuurlijk groots gevierd worden.
SJVV kennende gaat het ook groots gevierd worden! Jij komt toch ook!?
We hebben hiervoor 10 dagen uitgetrokken

vrijdag 26 mei tm zondag 4 juni

voor meer info en tijden houdt deze website in de gaten

Tickets:
Het grootste gedeelte van het jubileumweekend is vrij toegankelijk. Voor de feestavonden worden er kaarten verkocht. Kaarten voor vrijdag 26 mei openingsfeest à €5,- / zaterdag 27 mei SJVV gala à €7,50 / zaterdag  3 juni SJVV Rood & Wit feest à €12,50 
bestel je tickets hier: SJVV jubileum tickets

Early bird
Voor de snelle beslissers en zolang de voorraad strekt zijn er Early bird tickets te koop. Deze tickets hebben dezelfde prijs maar zijn inclusief 2 consumptiebonnen.
Alle kaarten zijn te koop in de kantine van SJVV aan de bar.

Merchandise:
Om het prachtige jubileum extra kracht bij te zetten, hebben we mooie SJVV attributen laten ontwerpen. Hoe mooi is het om te zien wanneer iedereen onze club kan aanmoedigen met een prachtige pet, heerlijk warme muts of een prachtige sjaal of vlag in onze clubkleuren. 

Wil je in het bezit komen van deze prachtige merchandise?
Vraag het in de kantine of bestel hem hier: SJVV merchandise

sponsoring:
Om  dit prachtige jubileum mogelijk te maken en voor iedereen toegankelijk te houden, zijn we op zoek naar sponsoren. Word jij vriend van het jubileum of wil je een sponsorpakket afnemen. klik dan hier vriend/sponsor

links naar betreffende dagen:
vrijdag 26 mei
zaterdag 27 mei
zondag 28 mei
maandag 29 mei
dinsdag 30 mei
woensdag 31 mei
donderdag 1 juni
vrijdag 2 juni
zaterdag 3 juni
zondag 4 juni

vrijdag 26 mei
Openingsfeest met kampioensreceptie
We trappen af met het eren van onze kampioenen van het seizoen 2022-2023.
Hierna zal het openingsfeest losbarsten met de regionale topband EmptyFieldzaterdag 27 mei
Jeugdprofdag
Een geweldige ochtend/middag voor onze gehele jeugd met de mooiste luchtkussens en de leukste voetbalactiviteiten. Uiteraard worden jullie deze dag lekker verwend en wie weet komt er nog wel speciaal bezoek!?SJVV sport gala met feestband Lijn 7
Een feest om niet te missen! Kom in je mooiste galakleding en kijk welke genomineerde er in de prijzen vallen.
Aansluiten een groot FEEST met de geweldige feestband LIJN 7 ! Daar wil je bij zijn, dat wil je meemaken!!zondag 28 mei
MiniMasters SJVV
Het grootste en gezelligste 5 tegen 5 toernooi van de regio!
Er wordt weer gestreden in minimaal 4 speelklasse, zodat iedereen op niveau van een gezelligdag kan genieten.
Wil jij met een team meedoen aan de MiniMasters geef je dan hier op: MiniMasters SJVV a €25,- per team maandag 29 mei
Veteranendag
5 tegen 5 toernooi met BBQ


dinsdag 30 mei
Damesactiviteit

woensdag 31 mei
penaltybokaal op profkeeper
Welke keeper(s(ter)) het dit jaar wordt blijft nog even geheim.


donderdag 1 juni
jubileumwedstrijd

vrijdag 2 juni
camping SJVV

zaterdag 3 juni
SJVV Rood&Wit feest
- partyanimals
- René Schuurmans
- Feestband The Night Flight 
Dat wordt geweldig!
zondag 4 juni
Programma Zondag 4 Juni
11:00-13:00 Brunch (aanmelden voor brunch  (inschrijven kan tot 15 Mei). 
Vanaf 10:30 is de tent open. 
13:00-14:00 Huldiging jubilarissen.
14:00-16:00 Receptie 75 jaar SJVV.
16:00-17:00 Bas Nijhuis 
17:00: Afsluiting van ons Jubileum 75 Jaar SJVV. 
 

Nieuws

Dit jaar bestaat onze mooie club 75 jaar, wat natuurlijk groots wordt gevierd en wel van vrijdag 26 mei tot en met zondag 4 juni. Het programma is inmiddels bekend en de meeste activiteiten zijn vrij...
In week 1 van de schoolvakantie (16 t/m 22 juli) gaan we weer op jeugdkamp in Wellerlooi. Een week vol spanning en plezier! Kinderen die op de basisschool zitten en voetballen bij SJVV kunnen zich nu...
Op zaterdag 22 april organiseert SJVV weer haar jaarlijkse kaderfeestavond. Hiermee wil ze alle vrijwilligers en shirtsponsoren bedanken voor hun inzet gedurende het seizoen 2022-2023. Jullie zijn...
Het leukste en gezelligste toernooi van het jaar komt er weer aan: de SJVV Mini-Masters! De inschrijftermijn is weer geopend. Wees er snel bij want VOL=VOL. De Mini-Masters van SJVV worden dit jaar...
Kinderen die nog geen lid zijn van SJVV en overwegen om lid te worden mogen drie gratis proeftraining volgen. Zo kunnen ze kijken of ze het leuk vinden. Aanmelden voor die proeftrainingen kan door te...
Meer nieuws