In memoriam Jeroen Venner

16-03-2024
Zaterdagochtend bereikte ons het trieste bericht dat ons gewaardeerd kaderlid Jeroen Venner geheel onverwacht is overleden. Jeroen was momenteel onze enthousiaste trainer/leider van de Jo13-2, maar kende daarvoor ook al een rijk SJVV verleden.
Jeroen was vanaf jonge leeftijd lid van onze vereniging en speelde in alle jeugdelftallen, later stroomde hij door naar de recreanten afdeling van de senioren, waarmee hij nog kampioenschappen heeft mogen vieren. Later ging hij zich inzetten voor het veteranenvoetbal binnen SJVV en was hij vele jaren voorzitter van de veteranen commissie. Daarnaast was hij actief als scheidsrechter en konden we vaak een beroep op hem doen.
 
De laatste jaren was hij meer betrokken bij de jeugdafdeling omdat zijn eigen kinderen Thomas en Tim bij SJVV gingen voetballen. Hij werd jeugdleider en ook trainer, hiervoor reed  hij meerdere malen per week vanuit Helmond naar d'n Dreef. Jeroen was een kaderlid waarop je kon bouwen en vertrouwen. Hij stelde het clubbelang boven zijn eigen belang. Hij komt dan ook uit een echte SJVV familie met de club op de juiste plek. Kortom een persoon waarvan we hadden gehoopt hem nog jarenlang bij ons te mogen houden. Helaas heeft dat niet zo mogen zijn.
 
Uit respect richting de familie en de schok binnen onze verenging zijn alle jeugdwedstrijden op zaterdag 16 maart afgelast. Op zondag 17 maart zullen de wedstrijden doorgang vinden, maar met gepaste aandacht voor zijn overlijden. In de kantine is een gedenkplek ingericht waarbij de komende week ook condoleances kunnen worden achter gelaten.
 
Graag verwijzen we ook naar de herinneringspagina die voor Jeroen is gemaakt. Hierop kunnen mensen condoleren, een digitaal kaarsje aansteken en een herinnering achterlaten voor de familie van Jeroen.  

We wensen Miranda, Thomas en Tim, en familie Venner heel veel sterkte om dit verlies te verwerken.
 
Bestuur SJVV  
 

Nieuws

Wederom een bewogen week voor SJVV met het overlijden SJVV-icoon Karlo Vullings werd dit keer niet afgesloten met een overwinning. Tegen Bieslo begon het nog aardig aan de wedstrijd, maar zakte...
Op de maandagochtend van 8 april, bereikte ons het trieste nieuws dat Karlo Vullings geheel plotseling is overleden. Hij mocht slechts 58 jaar worden. Elke week was hij vele uren te vinden op ons...
De laatste fase van het seizoen breekt aan. Zoals elk jaar bedanken we dan onze vrijwilligers tijdens de kaderfeestavond. Dit jaar vindt die plaats op vrijdag 14 juni. Noteer die datum al vast in je...
Let op ons MiniMasters toernooi zit bijna vol. We hebben enkel nog plaats in de prestatie en dames klasse (recratieklasse A en B teams komen op de reservelijst) Het leukste en gezelligste toernooi...
Na 4 opeenvolgende overwinningen heeft SJVV weer eens verloren. Tegen TSC'04 werd maar weinig weggegeven, maar het speelde zelf niet goed genoeg om daar veel tegenover te zetten. Het werd 2-1 voor de...
Meer nieuws