Verslag jubileumfeest 75 jaar SJVV

06-06-2023
Het 75-jarig jubileumfeest van SJVV is groots gevierd van vrijdag 26 mei tot en met zondag 4 juni. Een prachtig jubileumprogramma trok vele SJVV-ers en andere belangstellenden naar ons sportpark.Geluid alom is dat iedereen heeft genoten van een fantastisch jubileumfeest. Hulde aan de organisatie en alle vrijwilligers!
Dag 1 - vrijdag 26 mei

Het jubileumfeest werd geopend door acteur Frank Lammers die het clublied van SJVV op de hak nam. Daarna volgde de receptie van de kampioenen. Om 20.30 uur ging het openingsfeest van start met de band Empty Field.Dag 2 - zaterdag 27 mei

Deze dag stond in het teken van de Jeugd Profdag, waarin de jeugd van 4 tot en met 15 jaar 'los' ging op allerlei leuke spelen. Natuurlijk werd er gezorgd voor een hapje en een drankje. Het weer was top. Om 19.00 uur ging het SJVV Sportgala van start met de feestband Lijn 7.Dag 3 - zondag 28 mei

De jaarlijkse Mini Masters mochten niet ontbreken in de jubileumactiviteiten. Maar liefst 54 teams namen deel aan dit toernooi en speelden in verschillende prestatieklassen om de winst. Na afloop zorgde DJ Tom van Leeuwen voor de muzikale noot en werd er na geborreld tot in de late uurtjes.Dag 4 - maandag 29 mei

Maandag 29 mei stond in het teken van de veteranen die een 5 tegen 5 toernooi organiseerden. De dag werd afgesloten met een overheerlijke BBQ en de nodige biertjes.

Dag 5 - dinsdag 30 mei

In de avond werd er een gezellige Ladies night gehouden, waar 50 jaar damesvoetbal werd gevierd! Met speciale gasten Rick de Rooy en Kika van Es, een leuke quiz en natuurlijk herinneringen ophalen. Complimenten voor de organisatie.Dag 6 - woensdag 31 mei

Penalty schieten. Wat een GEWELDIGE dag voor onze jeugd! Stijn van Gassel maakte er waar feestje van. De topkeeper van Excelsior wist veel penalty's te keren. Maar ook veel SJVV-ers troffen doel, Jelle Creemers wist zelfs al zijn strafschoppen te scoren! Stijn bedankt

Dag 7 - donderdag 1 juni

Om 18.30 uur was er een voorwedstrijd van het kampioenselftal van seizoen 2003/2004 tegen het kampioenselftal van seizoen 2011/2012. Daarna de wedstrijd van SJVV 1 tegen FC Robinstijn legendary. Grote namen als Stan Valckx, Theo Lucius en Glen Helder verschenen aan de aftrap. Deze wedstrijd wist SJVV mooi met 5-2 te winnen!

Dag 8 - vrijdag 2 juni

Vanaf 12 uur was de SJVV camping geopend en die stond al snel helemaal vol: de gezelligste camping van Nederland! Families hebben zich opperbest vermaakt met de leuke activiteiten die werden verzorgd door ons eigen animatie team. Er was een bingo, schuimparty en bierpong toernooi. Zoals het op een camping behoort was er 's avonds een grote BBQ.

Dag 9 - zaterdag 3 juni

Nadat de gasten op de jubileumcamping ontwaakt zijn en het terrein hebben verlaten is er 's avonds een geweldig Rood Wit feest met optredens van René Schuurman, The Night Fight en de Party Animals. Het dak ging eraf!   

Dag 10 - zondag 4 juni

De afsluiting van de jubileum 10 daagse! De dag startte met een heerlijke brunch. Begin van de middag overhandigden Marco en Annelies van Cuijk een enorme klok aan het bestuur. Die klok zal een mooie plek krijgen op ons sportpark, zodat iedereen voortaan altijd kan zien hoe laat het is. Het cadeau is gefinancierd met opbrengsten van eitjes die Marco en Annelies voor 'het goede doel' aan huis verkochten.  Daarna werden de jubilarissen gehuldigd en Hilbert Kievit werd benoemd tot ere lid van onze vereniging. Dit werd gevolgd door de jubileumreceptie. Later op de middag mochten de 10 winnaars van de jubileumloterij een gouden koffertje kiezen en  daarmee hun prijs 'kiezen'.  Als toetje verzorgde topscheidsrechter Bas Nijhuis een boeiende presentatie, waarbij met de nodige humor het vak van topscheidsrechter werd toegelicht.Er wordt teruggekeken op een bijzonder geslaagd jubileumfeest. Dank gaat uit naar de jubileumcommissie en alle vrijwilligers die geholpen hebben tijdens alle festiviteiten!

Nieuws

SJVV heeft de punten voor de tweede maal in eigen huis weten te houden: tegen een sterk geacht TSC'04 werd het 2-0 voor de rood-witten. Remco van de Akker en jeugdspeler Maarten Vaassen waren de...
Op vrijdag 10 november is de jaarlijkse ledenvergadering gepland, aanvang 20:00 uur. Leden van SJVV worden van harte uitgenodigde om deze vergadering bij te wonen. Notulen van de vergadering van...
Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons lid "Toon van Goch". Toon was vanaf het prille begin lid van onze vereniging, en afgelopen zomer mochten we hem huldigen met zijn...
PLUS Bouwmans start unieke actie. Je kunt deze winter namelijk voetbalplaatjes sparen, en dit keer van onze eigen SJVV spelers ter ere van ons 75 jarig bestaan! Voor 1 en/of 7 oktober worden alle...
We hebben 20 teams! We gaan dus spelen met een vol speelschema. Het straatvoetbaltoernooi begint om 16.00u en zal rond 20.00uur afgelopen zijn. Er zijn lekkere drankjes en hapjes te halen in het...
Meer nieuws