KADERFEEST op 17 juli

03-07-2021
Het bestuur van SJVV wil graag alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet in het afgelopen bijzondere jaar. Hetzelfde geldt voor alle shirtsponsoren die onze club gesteund hebben. Op zaterdag 17 juli organiseren we daarom weer een kaderfeest. Gezellig buiten op het terras. Met een drankje, barbecue, spelletje en verrassingsact. Het feest start om 16.00 uur en duurt tot 23.00 uur. Graag wel even aanmelden... lees verder.
Het kaderfeest is voor iedereen die zich het afgelopen jaar voor SJVV als vrijwilliger heeft ingezet. Dus ook de jeugdige vrijwilligers die wekelijks als trainer, leider of scheidsrechter optreden. Daarnaast is het kaderfeest voor shirtsponsoren.

Kom jij (en je partner) ook? Meld je dan HIER aan, zodat we hiermee rekening kunnen houden bij het organiseren van het feest. Tot 17 juli!

Bestuur SJVV

Nieuws

Op zaterdag 17 juli is Marco van Cuijk gehuldigd met de zilveren ere speld van de KNVB. Marco kreeg uit handen van de KNVB deze dik verdiende waardering voor zijn geweldige inzet voor onze vereniging.
Op donderdag 1 juli 2021 kregen wij het verdrietige bericht dat ons zeer gewaardeerd lid Henk Munsters is overleden. Henk was enorm betrokken bij onze club en heeft ruim 14 jaar in de accommodatie...
Het bestuur van SJVV wil graag alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet in het afgelopen bijzondere jaar. Hetzelfde geldt voor alle shirtsponsoren die onze club gesteund hebben. Op zaterdag 17 juli...
In de afgelopen maanden zijn we achter de schermen druk bezig geweest met de teamindeling voor het voetbalseizoen 2021-2022. Gedurende het seizoen 2020-2021 hebben we de spelers gevolgd via trainers...
Op zaterdag 12 juni is er een GROTE VOETBALDAG op Sportpark Den Dreef! Het is een dag voor de jeugd, met grote luchtkussens en leuke voetbalspelen: Tip: Neem je badkleding, een extra setje kleren...
Meer nieuws