UITSLAGEN
Datum    Thuis     Uit               Uitslag  
10-jun   Liessel 3     SJVV 5   3-0  
                 
02-jun   SJVV 2     Egchel 3   2-1  
    MULO 3     SJVV 3   1-0  
    SSE 4     SJVV 5   0-3  
                 
30-mei   Deurne 6     SJVV 4   3-2  
    SJVV 5     Olympia Boys 3   2-3  
                 
28-mei   SJVV VR1     Eindse Boys VR1   4-2  
                 
26-mei   SJVV 1     MVC 1   4-0  
    Olympia Boys 2     SJVV 2   1-2  
    Mifano 8     SJVV 4   4-4  
    SJVV 5     Neerkandia 4   3-2  
    Koningslust VR1     SJVV VR3   1-3  
                 
23-mei   SJVV 2     NWC 7   2-3  
    SJVV 3     Lierop 4   6-3  
    Bruheze VR2     SJVV VR3   3-3  
                 
21-mei   ZSV 5     SJVV 4   0-3  
                 
19-mei   Bavos 1     SJVV 1   3-3  
    SJVV 2     RKMSV 4   3-2  
    SJVV 3     NWC 8   10-0  
    SJVV 4     Someren 10   2-4  
    Someren 11     SJVV 5   3-0  
    SNA/MBC'13/EVV VR1     SJVV VR1   2-0  
    SJVV VR3     RKMSV VR2   2-1  
                 
16-mei   Helmondia 3     SJVV 2   0-3  
    SJVV 4     Someren 12   2-0  
                 
12-mei   SJVV 1     Stiphout Vooruit 1   1-6  
    Ysselsteijn 4     SJVV 2   1-0  
    Helmondia 3     SJVV 3   3-0  
    Lierop 3     SJVV 4      
    SJVV 5     NWC 11   2-2  
    SJVV VR1     Venray VR2   1-1  
    Sp. Peel en Maas VR3     SJVV VR3   2-1  
                 
09-mei   SJVV VR3     Baarlo VR2   1-0  
                 
07-mei   SJVV 2     Venray 9   3-2  
                 
05-mei   SJVV 1     RKGSV   2-3  
    SJVV 3     Mierlo Hout 10   2-5  
    SJVV 4     Mierlo Hout 9   2-1  
    Bruheze 5     SJVV 5   2-0  
    Oranje Blauw '15 VR1     SJVV VR1   1-0  
    SJVV VR3     Stiphout Vooruit VR1   2-0  
                 
28-apr   SJVV 5     RKSVO 6   2-3  
    SJVV VR1     SVEB/Sporting VR1   2-1  
                 
25-apr   SJVV 1     Olympia Boys 1   1-1  
    SPV 3     SJVV 4   3-1  
                 
22-apr   Milheezer Boys 1     SJVV 1   6-2  
    SJVV 3     ZSV 6   4-1  
    ZSV 7     SJVV 5   6-1  
    ZSV VR3     SJVV VR3   3-1  
                 
20-apr   Mariahout 1     SJVV 1   5-0  
                 
14-apr   SJVV 1     ELI 1   0-0  
    Lierop 4     SJVV 3   0-0  
    SJVV 5     Liessel 3   1-2  
    SJVV VR1     Bieslo VR1   4-1  
                 
07-apr   PVV 1     SJVV 1   6-0  
    SJVV 2     Fiducia 2   1-1  
    SJVV 3     MULO 3   1-2  
    SJVV 4     Deurne 6   2-2  
    RKSVO 6     SJVV 5   2-1  
    SVEB/Sporting VR1     SJVV VR1   4-1  
    SJVV VR3     FCV Venlo VR2   3-1  
                 
04-apr   ASV '33 1     SJVV 1   1-3  
                 
31-mrt   SJVV 1     PVV 1   0-3  
    Egchel 3     SJVV 2   3-1  
    Mifano 7     SJVV 3   5-3  
    SJVV 4     ZSV 5   2-8  
    Mierlo Hout 6     SJVV 5   6-0  
    Bieslo VR1     SJVV VR1   4-2  
    FCV Venlo VR2     SJVV VR3   2-3  
                 
24-mrt   SJVV 1     Bruheze 1   2-2  
    ONDO 3     SJVV 2   1-1  
    Bavos 4     SJVV 3   4-1  
    SJVV 4     Racing Boys 2   1-2  
    SJVV VR1     MVC '19 VR1   0-1  
    MVC '19 VR2     SJVV VR3   0-2  
                 
17-mrt   SJVV 5     Mifano 9   1-2  
                 
12-mrt   Blauw Geel '38 7     SJVV 2 (beker)   4-1  
                 
10-mrt   Racing Boys 2     SJVV 4   0-0  
                 
24-feb   SJVV 1     Brandevoort 1   2-2  
    SJVV 4     NWC 9   1-4  
    Olympia Boys 3     SJVV 5   3-1  
    SJVV VR1     IVS VR1   3-2  
    Deurne VR1     SJVV VR3   0-3  
                 
17-feb   Mifano 1     SJVV 1   1-2  
    SJVV 2     Grashoek 2   1-4  
    SJVV 3     Bruheze 4   6-3  
    Bruheze 6     SJVV 4   2-0  
    SJVV 5     Mierlo Hout 6   0-1  
    SHH VR1     SJVV VR1   2-1  
    SJVV VR3     Someren/NWC VR4   3-0  
                 
10-feb   Someren 10     SJVV 3   3-4  
                 
20-jan   Bruheze 1     SJVV 1   4-0  
                 
23-dec   SJVV 1     Milheezer Boys 1   1-2  
                 
11-dec   SJVV 2     SV United 3   1-1  
    (SJVV 2 w.n.s. 4-3)            
                 
09-dec   ELI 1     SJVV 1   1-4  
    SJVV 4     SPV 3   2-4  
    SJVV VR3     Bruheze VR2   5-0  
                 
02-dec   Fiducia 2     SJVV 2   2-3  
                 
25-nov   Stiphout Vooruit 1     SJVV 1   5-0  
    SJVV 2     ONDO 3   0-1  
    SJVV 3     Bavos 4   0-0  
    SJVV 5     SSE 4   3-0  
    MVC '19 VR1     SJVV VR1   3-1  
    SJVV VR2     MVC'19  VR2   1-0  
                 
18-nov   SJVV 1     Mariahout 1   1-1  
    Venray 9     SJVV 2   2-1  
    ZSV 6     SJVV 3   1-4  
    Mifano 9     SJVV 5   7-0  
    Baarlo VR2     SJVV VR3   0-5  
                 
11-nov   SJVV 3     Mifano 7   4-2  
    NWC 9     SJVV 4   0-0  
    IVS VR1     SJVV VR1   5-4  
    SJVV VR3     Deurne VR1   5-0  
                 
04-nov   RKGSV 1     SJVV 1   2-1  
    SJVV 2     Ysselsteyn 4   0-5  
    SJVV 3     Helmondia 6   7-1  
    SJVV 4     Lierop 3   1-6  
    NWC 11     SJVV 5   5-3  
    Venday VR2     SJVV VR1   1-4  
    SJVV VR3     Sp. Peel en Maas VR3   1-3  
                 
28-okt   SJVV 1     ASV '33 1   1-0  
    NWC 7     SJVV 2   4-0  
    Mierlo Hout 10     SJVV 3   1-2  
    Mierlo Hout 9     SJVV 4   0-1  
    SJVV 5     Bruheze 5   1-4  
    SJVV VR1     Oranje Blauw '15 VR1   2-2  
    Stiphout Vooruit VR1     SJVV VR3   0-0  
                 
23-okt   SJVV 2     America 2 (beker)   5-3  
                 
21-okt   Brandevoort 1     SJVV 1   3-1  
    SJVV 4     ZSV 6 (beker)   2-6  
    Volharding VR1     SJVV VR1 (beker)   6-1  
                 
14-okt   MVC 1     SJVV 1   2-4  
    SJVV 2     Olympia Boys 2   1-0  
    SJVV 3     HVV 2   8-1  
    SJVV 4     Mifano 8   3-3  
    Neerkandia 4     SJVV 5   3-0  
    SJVV VR3     Koningslust VR1   1-1  
                 
07-okt   SJVV 1     Bavos 1   2-3  
    RKMSV 4     SJVV 2   2-5  
    NWC 8     SJVV 3   0-6  
    Someren 10     SJVV 4   5-2  
    SJVV 5     Someren 11   0-5  
    SJVV VR1     SNA/MBC'13/EVV   0-2  
    RKMSV VR2     SJVV VR3   2-3  
                 
30-sep   SJVV 1     Mifano 1   1-3  
    Grashoek 2     SJVV 2   2-1  
    Bruheze 4     SJVV 3   2-5  
    SJVV 4     Bruheze 6   2-9  
    SJVV VR1     SHH VR1   2-2  
    Someren/NWC VR4     SJVV VR3   3-4  
                 
23-sep   Olympia Boys 1     SJVV 1   1-3  
    SJVV 2     Helmondia 3   2-2  
    SJVV 3     Someren 14   2-0  
    Someren 12     SJVV 4   5-2  
    SJVV 5     ZSV 7   4-4  
    Eindse Boys VR1     SJVV VR1   5-2  
    SJVV VR3     ZSV VR3   5-0  
                 
16-sep   SJVV 1     Fiducia 1   1-0  
(beker)   SJVV 2     Brandevoort 3   2-4  
    NWC 9     SJVV 3   6-1  
    SPV 3     SJVV 4   4-5  
    SJVV 5     ZSV 5   0-7  
    Mifano VR1     SJVV VR1   0-4  
                 
09-sep   SJVV 1 -   ZSV 2   0-3  
(beker)   SJVV 2 -   Mierlo Hout 5   3-1  
    SJVV 3 -   Liessel 3   4-1  
    Racing Boys 2 -   SJVV 5   0-3  
    Someren/NWC VR2 -   SJVV VR1   0-2  
    SJVV VR3 -   America VR1   7-1  
                 
02-sep   Leunen 1 -   SJVV 1   1-0  
(beker)   Helmondia 3 -   SJVV 2   2-3  
    Someren 13 -   SJVV 3   0-12  
    SJVV 4 -   NWC 10   4-0  
    SJVV 5 -   Mifano 6   3-1  
    SJVV VR1 -   RKSVO VR1   3-0  
    Boskant VR1 -   SJVV VR3   5-4  

Nieuws

Ook in 2019 organiseert SJVV een pupillentoernooi in aanloop naar het nieuwe seizoen en wel op zaterdag 24 augustus 2019, op Sportpark de Dreef in Deurne. De inschrijving hiervoor is reeds geopend....
In verband met het onderhoud en herstel van de velden in de zomerstop is het tot aan de start van het nieuwe seizoen niet meer toegestaan om de velden van SJVV te betreden.
In het weekend van 7, 8 en 9 juni organiseerde SJVV het jaarlijkse SJVVATION. Met drie dagen vol activiteiten werd het voetbalseizoen in stijl afgesloten.
Voor het nieuwe seizoen is SJVV op zoek naar leden of andere geïnteresseerden (zoals ouders van jeugdleden) die zich in willen zetten voor SJVV. Dat kan op allerlei verschillende manieren. Wil jij...
Op dinsdag 21 mei heeft Rabobank Peelland Zuid wederom de cheques uitgereikt voor de Rabobank Clubkascampagne. Marco en Annelies van Cuijk mochten namens SJVV een cheque van € 1.551,03 in ontvangst...
Meer nieuws