Wedstrijdschema jeugd SJVV

 
Zaterdag 15 februari
Team Aanvang Thuisteam Uitteam
Jo7 Vrij    
Jo8-1 09:30 SJVV JO8-1 ZSV JO8-3G
Jo8-2 09:30 SJVV JO8-2 Nuenen JO8-6
Jo8-3 09:30 SJVV JO8-3 ZSV JO8-4G
Jo9-1 08:30 NWC JO9-1 SJVV JO9-1
Jo9-2 09:30 SJVV JO9-2 Liessel JO9-1
Jo10-1 Vrij    
Jo11-1 10:00 SV Valkenswaard JO11-1 SJVV JO11-1G
Jo11-2 Vrij    
Jo13-1 11:30 Mierlo Hout JO13-2 SJVV JO13-1G
Jo13-2 11:45 SJVV JO13-2G FC Eindhoven AV JO13-2
Jo13-3M 12:00 VV Kessel JO13-2G SJVV JO13-3M
Jo15-1 14:30 Odiliapeel/Braks Gro JO15-1 SJVV JO15-1G
Jo15-2 13:00 SJVV JO15-2G ST RKDSO/DEV-Arcen JO15-2
Jo17-1 14:30 SJVV JO17-1 ST Constantia/Menos JO17-1
Jo17-2 15:00 Mierlo Hout JO17-4 SJVV JO17-2
Mo17-1 13:15 SV Valkenswaard MO17-2 SJVV MO17-1
Mo17-2 13:30 RKSVN MO17-1 SJVV MO17-2
Jo19-1 14:30 SJVV JO19-1 BEVO JO19-1G
Mo19-1 14:30 SJVV MO19-1 ST V.V. Achates/De Zwaluw MO19-1
Carnaval
Zaterdag 29 februari
  Team Aanvang Thuisteam Uitteam
  Jo7 09:30 SJVV Jo7-1 Ondo Jo7-1
  Jo8-1 09:30 SV Brandevoort Jo8-3 SJVV Jo8-1
  Jo8-2 09:30 SJVV Jo8-2 Liessel Jo8-2
  Jo8-3 09:30 SJVV Jo8-3 ASV'33 Jo8-2
  Jo9-1 09:30 SJVV Jo9-1 Mierlo Hout Jo9-1
  Jo9-2 Vrij    
  Jo10-1 10:30 SJVV Jo10-1 NWC Jo10-3
Beker Jo11-1 SJVV Jo11-1 SV Someren Jo11-1
  Jo11-2 10:30 SJVV Jo11-2 Geldrop Jo11-5
  Jo13-1 Vrij    
  Jo13-2 11:45 SJVV Jo13-2 NWC Jo13-3G
  Jo13-3M Vrij    
  Jo15-1 Vrij    
  Jo15-2 13:00 SJVV Jo15-2 SVT Excellent/SVS/Westerbeek Jo15-2
  Jo17-1 14:30 SJVV Jo17-1 DSV Jo17-1
  Jo17-2 15:00 Geldrop Jo17-3 SJVV Jo17-2
  Mo17-1 11:30 UDI'19 / CSU Mo17-1 SJVV Mo17-1
In Asten Mo17-2 14:45 ST NWC / Someren Mo17-1 SJVV Mo17-2
  Jo19-1 14:30 SJVV JO19-1 Eindse Boys Jo19-1
  Mo19-1 11:30 SV Venray Mo19-1 SJVV Mo19-1

Zaterdag 7 maart 
Team Aanvang Thuisteam Uitteam
Jo7 09:30 SJVV JO7-1/JO7-2 Neerkandia JO7-1
Jo8-1 10:00 Milheezer Boys JO8-1G SJVV JO8-1
Jo8-2 08:45 NWC JO8-5 SJVV JO8-2
Jo8-3 08:30 Mierlo Hout JO8-8M SJVV JO8-3
Jo9-1 09:30 SJVV JO9-1 Sparta'25 JO9-1
Jo9-2 09:00 SV Someren JO9-5G SJVV JO9-2
Jo10-1 10:30 ZSV JO10-4G SJVV JO10-1G
Jo11-1 10:30 SJVV JO11-1G S.V. Brandevoort JO11-1
Jo11-2 09:00 Leveroy JO11-1 SJVV JO11-2G
Jo13-1 11:45 SJVV JO13-1G S.V. Brandevoort JO13-2
Jo13-2 12:00 DVS JO13-2 SJVV JO13-2G
Jo13-3M 11:45 SJVV JO13-3M SV Venray JO13-5
Jo15-1 13:00 SJVV JO15-1G Erp JO15-1
Jo15-2 12:00 Leunen JO15-2 SJVV JO15-2G
Jo17-1 13:30 Mifano JO17-2 SJVV JO17-1
Jo17-2 14:30 SJVV JO17-2 Rood Wit'62 JO17-2
Mo17-1 14:30 SJVV MO17-1 Sparta'18 MO17-2
Mo17-2 13:00 SJVV MO17-2 Olympia'18 MO17-1
Jo19-1 15:00 RKSVO JO19-1 SJVV JO19-1
Mo19-1 14:45 Boekel Sport MO19-1 SJVV MO19-1
Zaterdag 14 maart
Team Aanvang Thuisteam Uitteam
Jo7 11:00 SV Helenaveen Griendtsveen JO7-1 SJVV JO7-1/JO7-2
Jo8-1 09:30 SJVV JO8-1 Ysselsteyn JO8-1
Jo8-2 09:30 SJVV JO8-2 Bruheze JO8-2
Jo8-3 09:00 SJO Helmondia-Mulo JO8-6M SJVV JO8-3
Jo9-1 09:00 SV Someren JO9-1 SJVV JO9-1
Jo9-2 09:30 SJVV JO9-2 Milheezer Boys JO9-2G
Jo10-1 09:30 Ysselsteyn JO10-2 SJVV JO10-1G
Jo11-1 10:00 Mifano JO11-1 SJVV JO11-1G
Jo11-2 10:30 SJVV JO11-2G RKSV Heeze JO11-2
Jo13-1 11:45 SJVV JO13-1G Deurne JO13-2G
Jo13-2 11:45 SJVV JO13-2G SSE JO13-2G
Jo13-3M 11:30 Olympia Boys JO13-1 SJVV JO13-3M
Jo15-1 13:00 ELI JO15-1G SJVV JO15-1G
Jo15-2 13:00 SJVV JO15-2G NWC JO15-4
Jo17-1 14:30 SJVV JO17-1 Sparta'25 JO17-2
Jo17-2 13:45 Nuenen JO17-5 SJVV JO17-2
Mo17-1 13:15 Schijndel/DE WIT MO17-1 SJVV MO17-1
Mo17-2 13:30 FCV-Venlo MO17-1 SJVV MO17-2
Jo19-1 14:30 SJVV JO19-1 RKMSV JO19-1
Mo19-1 14:30 SJVV MO19-1 MVC'19 MO19-1

Vooralsnog is dit de enige wedstrijd op zaterdag 21 maart:
Aanvang Thuisteam Uitteam
15:00 MVC'19 MO19-1 SJVV MO19-1
Zaterdag 28 maart
Team Aanvang Thuisteam Uitteam
Jo7 09:30 SJVV JO7-1/JO7-2 NWC JO7-5/NWC JO7-6
Jo8-1 09:30 SJVV JO8-1 S.V. Brandevoort JO8-3
Jo8-2 10:30 SV Helenaveen Griendtsveen JO8-1G SJVV JO8-2
Jo8-3 09:30 SJVV JO8-3 Liessel JO8-2
Jo9-1 09:30 SJVV JO9-1 SJO Helmondia-Mulo JO9-1
Jo9-2 09:00 Bruheze JO9-3 SJVV JO9-2
Jo10-1 10:30 SJVV JO10-1G Rood Wit'62 JO10-3
Jo11-1 10:00 Dommelen JO11-1 SJVV JO11-1G
Jo11-2 10:30 SJVV JO11-2G Eindse Boys JO11-1G
Jo13-1 13:00 ASV'33 JO13-2G SJVV JO13-1G
Jo13-2 12:00 SVSH JO13-1G SJVV JO13-2G
Jo13-3M 11:45 SJVV JO13-3M RESIA JO13-1
Jo15-1 13:00 SJVV JO15-1G Bavos JO15-1
Jo15-2 13:00 SJVV JO15-2G Vitesse'08 JO15-3
Jo17-1 14:30 SJVV JO17-1 Bavos JO17-1G
Jo17-2 13:00 S.V. Brandevoort JO17-5 SJVV JO17-2
Mo17-1 12:15 Nuenen MO17-2 SJVV MO17-1
Mo17-2 12:30 SVO Sp. Peel en Maas MO17-1 SJVV MO17-2
Jo19-1 14:30 SJVV JO19-1 SPV JO19-1
Mo19-1 13:30 Nieuw Woensel MO19-1 SJVV MO19-1
Zaterdag 4 april
Team Aanvang Thuisteam Uitteam
Jo7 09:15 ZSV JO7-1/JO7-2G SJVV JO7-1/JO7-2
Jo8-1 10:00 Gemert JO8-3 SJVV JO8-1
Jo8-2 09:30 SJVV JO8-2 Mierlo Hout JO8-8M
Jo8-3 08:45 NWC JO8-5 SJVV JO8-3
Jo9-1 09:15 ZSV JO9-1 SJVV JO9-1
Jo9-2 09:30 SJVV JO9-2 ZSV JO9-3
Jo10-1 09:00 SSS'18 JO10-3G SJVV JO10-1G
Jo11-1 10:30 SJVV JO11-1G SV Budel JO11-1
Jo11-2 11:30 FC Oda JO11-2 SJVV JO11-2G
Jo13-1 11:45 SJVV JO13-1G Liessel JO13-1G
Jo13-2 11:45 SJVV JO13-2G RKSV Heeze JO13-2G
Jo13-3M 09:15 FCV-Venlo JO13-3 SJVV JO13-3M
Jo15-1 11:30 UDI'19/CSU JO15-4 SJVV JO15-1G
Jo15-2 13:00 ST Stormvogels'28/HRC'27 JO15-2 SJVV JO15-2G
Jo17-1 14:30 ASV'33 JO17-1 SJVV JO17-1
Jo17-2 14:30 SJVV JO17-2 Bruheze JO17-3
Mo17-1 14:30 SJVV MO17-1 ST RKVV Keldonk/Boerdonk MO17-1
Mo17-2 13:00 SJVV MO17-2 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO17-1
Jo19-1 15:00 Stiphout Vooruit JO19-3 SJVV JO19-1
Mo19-1 14:30 SJVV MO19-1 Nuenen MO19-1
Zaterdag 11 april is er (nog) geen programma

Zaterdag 18 april
Team Aanvang Thuisteam Uitteam
Jo7 09:30 SJVV JO7-1/JO7-2 Ysselsteyn JO7-1/JO7-2
Jo8-1 09:15 ZSV JO8-3G SJVV JO8-1
Jo8-2 09:30 SJVV JO8-2 S.V. Brandevoort JO8-5G
Jo8-3 09:30 SJVV JO8-3 SV Helenaveen Griendtsveen JO8-1G
Jo9-1 09:30 SJVV JO9-1 SV Venray JO9-1
Jo9-2 09:15 Bavos JO9-3M SJVV JO9-2
Jo10-1 10:30 SJVV JO10-1G SPV JO10-1
Jo11-1 09:00 RPC JO11-1 SJVV JO11-1G
Jo11-2 10:30 SJVV JO11-2G ELI JO11-2
Jo13-1 11:30 NWC JO13-2 SJVV JO13-1G
Jo13-2 11:45 SJVV JO13-2G Bavos JO13-1
Jo13-3M 11:00 Helden JO13-3G SJVV JO13-3M
Jo15-1 14:30 Mariahout JO15-1 SJVV JO15-1G
Jo15-2 13:00 SJVV JO15-2G Deurne JO15-3
Jo17-1 14:30 SJVV JO17-1 Venhorst JO17-1
Jo17-2 15:00 ZSV JO17-2 SJVV JO17-2
Mo17-1 14:30 SJVV MO17-1 SBC MO17-1
Mo17-2 13:45 Sparta'18 MO17-1 SJVV MO17-2
Jo19-1 15:15 NWC JO19-2 SJVV JO19-1
Mo19-1 14:30 SJVV MO19-1 SV Venray MO19-1
Zaterdag 25 april en 2 mei is er (nog) geen programma

Zaterdag 9 mei
Team Aanvang Thuisteam Uitteam
Jo7 Vrij    
Jo8-1 09:30 SJVV JO8-1 Milheezer Boys JO8-1G
Jo8-2 09:15 ZSV JO8-4G SJVV JO8-2
Jo8-3 09:00 Bruheze JO8-2 SJVV JO8-3
Jo9-1 09:30 SJVV JO9-1 MVC'19 JO9-1
Jo9-2 10:00 RKMSV JO9-2 SJVV JO9-2
Jo10-1 10:00 SV Someren JO10-3G SJVV JO10-1G
Jo11-1 10:30 SJVV JO11-1G Geldrop JO11-2
Jo11-2 10:45 Liessel JO11-2 SJVV JO11-2G
Jo13-1 11:45 SJVV JO13-1G ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO13-1
Jo13-2 11:15 Acht JO13-2 SJVV JO13-2G
Jo13-3M 11:45 SJVV JO13-3M MVC'19 JO13-4G
Jo15-1 13:00 SJVV JO15-1G SBC JO15-2
Jo15-2 12:45 Bavos JO15-2 SJVV JO15-2G
Jo17-1 15:00 SJO Helmondia-Mulo JO17-3 SJVV JO17-1
Jo17-2 14:30 SJVV JO17-2 NWC JO17-5
Mo17-1 15:00 ST RKSV Heeze/DOSL MO17-1 SJVV MO17-1
Mo17-2 13:00 SJVV MO17-2 ONDO MO17-1
Jo19-1 14:30 SJVV JO19-1 SV Someren JO19-2
Mo19-1 14:30 Wittenhorst MO19-1 SJVV MO19-1
Zaterdag 16 mei
Team Aanvang Thuisteam Uitteam
Jo7 09:00 Deurne JO7-1/JO7-2 SJVV JO7-1/JO7-2
Jo8-1 09:30 Ysselsteyn JO8-1 SJVV JO8-1
Jo8-2 09:30 SJVV JO8-2 SJVV JO8-3
Jo8-3 09:30 SJVV JO8-2 SJVV JO8-3
Jo9-1 09:15 ELI JO9-1G SJVV JO9-1
Jo9-2 09:30 SJVV JO9-2 Mierlo Hout JO9-5M
Jo10-1 10:00 Deurne JO10-3G SJVV JO10-1G
Jo11-1 10:30 SJVV JO11-1G Mierlo Hout JO11-2
Jo11-2 10:30 Tivoli JO11-1 SJVV JO11-2G
Jo13-1 11:45 SJVV JO13-1G SJO Helmondia-Mulo JO13-3
Jo13-2 11:45 SJVV JO13-2G RPC JO13-2
Jo13-3M 09:00 Wittenhorst JO13-3 SJVV JO13-3M
Jo15-1 13:15 ZSV JO15-1G SJVV JO15-1G
Jo15-2 14:00 SV Venray JO15-5 SJVV JO15-2G
Jo17-1 15:00 Deurne JO17-2 SJVV JO17-1
Jo17-2 14:30 SJVV JO17-2 SJO Helmondia-Mulo JO17-4
Mo17-1 14:30 SJVV MO17-1 Geldrop MO17-1
Mo17-2 13:00 SJVV MO17-2 Rood Wit'62 MO17-1
Jo19-1 14:30 Lierop JO19-1 SJVV JO19-1
Mo19-1 15:00 ST V.V. Achates/De Zwaluw MO19-1 SJVV MO19-1
Zaterdag 23 mei
Team Aanvang Thuisteam Uitteam
Jo7 09:30 SJVV JO7-1/JO7-2 NWC JO7-7/NWC JO7-8
Jo8-1 Vrij    
Jo8-2 09:00 SJO Helmondia-Mulo JO8-6M SJVV JO8-2
Jo8-3 09:30 SJVV JO8-3 S.V. Brandevoort JO8-5G
Jo9-1 09:30 SJVV JO9-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-2
Jo9-2 10:45 Neerkandia JO9-1 SJVV JO9-2
Jo10-1 10:30 SJVV JO10-1G SJO Helmondia-Mulo JO10-4
Jo11-1 09:45 Nuenen JO11-1 SJVV JO11-1G
Jo11-2 10:30 SJVV JO11-2G Sterksel JO11-1
Jo13-1 10:30 SPV JO13-1 SJVV JO13-1G
Jo13-2 11:30 Mierlo Hout JO13-4 SJVV JO13-2G
Jo13-3M 11:45 SJVV JO13-3M ZSV JO13-3G
Jo15-1 13:00 SJVV JO15-1G SV Someren  JO15-3G
Jo15-2 13:00 SJVV JO15-2G Merselo JO15-2
Jo17-1 14:30 SJVV JO17-1 ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO17-1
Jo17-2 12:45 Braakhuizen JO17-2 SJVV JO17-2
Mo17-1 12:15 SJO Juventud MO17-1 SJVV MO17-1
Mo17-2 14:00 ST RESIA/DEV-Arcen/RKDSO/IVO/EWC'46 MO17-1 SJVV MO17-2
Jo19-1 14:30 SJVV JO19-1 Mariahout JO19-1
Mo19-1 14:30 SJVV MO19-1 Boekel Sport MO19-1
Op zaterdag 30 mei is er (nog) maar een wedstrijd:
Aanvang Thuisteam Uitteam
17:00 SJVV MO19-1 Nieuw Woensel MO19-1

Nieuws

De carnaval begint bij SJVV op donderdagavond 20 februari. Vanaf 20.30 uur is het groot feest met DJ Tom van Leeuwen in een prachtig versierde kantine. Voor de liefhebbers wordt reeds vanaf 19.00 uur...
Op vrijdag 20 maart spelen de dames van PSV tegen de dames van AJAX in het PSV-stadion. We willen hier met zoveel mogelijk meiden en dames van SJVV bij aanwezig zijn! Lijkt het jou leuk om mee te...
Op zondag 5 januari werd de nieuwjaarsreceptie van SJVV gehouden. In een volle kantine blikte Erwin Matheij terug op het afgelopen jaar. 11 jubilarissen werden gehuldigd en Carlo Vullings werd...
Wij nodigen iedereen van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie van SJVV op zondag 5 januari. Voor aanvang van de nieuwjaarsreceptie wordt het snerttoernooi georganiseerd. Iedereen van de JO/MO19,...
Op zondag 19 januari 2020 organiseert SJVV een indoor voetbaltoernooi voor de meiden en dames van SJVV. Dit vindt plaats op het Speedsoccer veld van Ames Deurne. Deelnemen is gratis. Lees verder om...
Meer nieuws