Dames 1 pakt de eerste (club)periodetitel!

13-03-2018
De strijd om de periodetitel leek nog spannend te worden in de afgelopen weken. De laatste wedstrijden voor de eerste periode werden gespeeld en dames 1 en heren 1 gingen nek aan nek. Beide teams eindigen deze periode met 5 gewonnen wedstrijden. Gezien het aantal gespeelde wedstrijden zijn het uiteindelijk de dames die er toch overtuigend met de winst vandoor gaan.

Met gemiddeld 2,29 punten per wedstrijd blijven zij nog ruim boven het gemiddelde van de heren. Hiermee winnen zij natuurlijk een prachtige titel, maar ook 80 consumptiebonnen. En de lezers onder ons die onze dames een beetje kennen zullen ook weten dat deze prijs door de dames zeker goed benut zal worden. Met het behalen van de periodetitel kunt u natuurlijk verwachten dat dames 1 een goed seizoen speelt. Momenteel staan zij dan ook derde in een competitie waar nog van alles mogelijk is. Weten ze na de periodetitel wellicht ook nog de competitie te winnen? De tweede seizoenshelft belooft nog spannend te worden, dus kom ze zeker een keer aanmoedigen!

De standen in de club-periodetitels kun je raadplegen via het menu: Senioren - Algemene info - Periodekampioenschap. Of klik HIER

Nieuws

Op Donderdagavond kan men gewoon trainen. Dit geldt voor zowel de junioren als de seniorenteams. Ook de kantine is gewoon open voor een lekker drankje en hapje.
Bruheze counterde er vrolijk op los bij SJVV en ging met een 5-0 winst huiswaarts.
ALLE MEIDEN OPGELET! Op vrijdag 18 mei staat de jaarlijkse vriendinnenavond bij SJVV op de planning. Wil jij met je vriendinnen mee doen, lees dan verder hoe je je op kunt geven.
Wij willen graag al onze vrijwilligers en shirtsponsoren die het hele jaar klaar hebben gestaan voor onze club S.J.V.V. in het zonnetje zetten en hen een leuke feestavond aanbieden. De avond begint...
Alle leden van Rabobank Peelland Zuid mogen van donderdag 5 tot en met maandag 30 april 2018 online hun stem uitbrengen op de clubs die zij een warm hart toe dragen. Wij hopen natuurlijk dat jij je...
Meer nieuws