Indeling jeugd 2019/2020

De indeling voor de jeugd voor het seizoen 2020-2021 is als volgt:
 
MO19-1     Jo19-1    
           
Marly van Bree   Kuunders, Thijs    
Silvie Heijden   Manders, Daan    
Kaylee Daniëls   Leijsten, Anthony    
Sanne Vosselman   Leijsten, Jordy    
Nienke Mennen   Wiegers, Jort    
Bo Oosterveen   Zanden, Mark van der    
Dani Duiveman   Raaijmakers, Max    
Janneke van der Straaten   Smets, Tim    
Anne  Van der Steen    Molenaar, Rick    
Suzan  Lintermans    Strijbosch, Rick    
Beau van Rijswijck   Gortzen, Rodin    
Diade van Waayenburg   Vries, Mark de    
Jasmijn Verhees    Bouwmans, Ruud    
Britt  van de Westerlo   Kuijlenburg, Lars van    
Elsa Vermeulen   Neerven, Job van    
Dana  Joosten    Du, Sander    
           
Trainers/leiders:     Trainers/leiders:    
???     Rick Pluijm    
???     Richard Aarts    
           
           
MO17-1     Jo17-1   Jo17-2
           
Demi Hurkmans   Wijnen, Dylan   Reek, Jelmer van den
Karlijn van de Laar   Helmond, Pim van   Tabor, Jos
Lieke Tulkens   Kuunders, Bart   Goch, Jelle v.
Tessa Fleurkens   Strik, Ravi   Martens, Daniël
Lise Aldenzee   Manders, Bram   Hoof, Nick van
Sanne Vogels   Koot, Finn   Verbeem, Guus
Marloes  de Vries   Hilbrink, Ferid   Bakermans, Ruud
Nicky Giesbers   Munsters, Jochem   Jansen, Jorn
Noor Janssen   Heuvel, Myron v.d.   Jansen, Sven
Lana van Bree   Bax, Casper   Jansen, Lithemba
Isa Goossens   Vaasen, Bastiaan   Fransen, Dimitri
Meike Rovers   Bouma, Karlijn   Peters, Rick
Lisa Burgering   Mullekom, Kim v.   Peters, Stef
Lieke  Gorissen        Laukens, Scott
Lucy  Brugman        
Eline  Driessen         
Alicia  Goossens         
           
Trainers/leiders:     Trainers/leiders:   Trainers/leiders:
Farley Zuidema      Ron vd Werf   Albert Fleurkens
John Janssen      Karlo Vullings   Sonny van Grunsven
John Rovers      Erik Koot   Twan van de Zanden
           
           
MO15-1     Jo15-1   Jo15-2
           
Anne Manders   Verberne, Lars   Albers, Koen
Anniek ter Horst   Goossens, Juul   Albers, Joran
Suze  Biemans   Hurk, Ivar v.d.   Heuvel, Niels v.d.
Lise Verberne   Heesmans, Kay   Vondervoort, Max van der
Lizzy van Wetten   Creemers, Milan   Trines, Tijn
Marit van Gent   Grotel, Lenny van   Hurkmans, Joeri
Fee de Bresser   Bankers, Rinske   Hoof, Daan van
Mirthe Smits   Fabian   Drieshen, Tygo
Renske Knijnenburg   Gorissen, Thijs   Jonkers, Jonas
Evanna  Welten    Hoof, Tristan van   Boerenkamps, Jip
Anouk  Linders    Knapen, Max   Wit, Joyce de
Alice  de Wit    Tulkens, Stan   Verberne, Pim
Mirte Kersten    Janssen, Daan   Verbaarschot, Nadieh
Lobke  Kuijpers    Negrea, Darius   Maas, Youri
Eline Rovers         
Guusje  Stoots        
Noortje  Kwarten        
Sophie Hunslip        
           
           
Trainers/leiders:     Trainers/leiders:   Trainers/leiders:
Frank Manders     Jacky Simons   Wilco Trines
Jean-Louis van Eekeren    Martijn Burgering    ??
           
           
           
Jo13-1     Jo13-2    
Vaasen, Maarten     Harmsen, Tom    
Bankers, Maud     Raaijmakers, Morris    
Thielen, Luka     Creemers, Jelle    
Seccelen, Merijn v.     Bartels, Tijn    
Koppens, Teun     Kuunders, Martijn    
Janssen, Cas     Hurkmans, Dani    
Boerenkamps, Abe     Dijk, Luca van    
Trines, Daan     Claassen, Verena    
Schaaf, Teun van der     Kerkhof, Yanne van de    
Kusters, Bram     Raijmakers, Nikki    
Mullekom, Thijs v.     Griensven, Frank van    
      Verbaarschot, Rens    
           
           
           
Trainers / Leiders     Trainers / Leiders    
Erwin Matheij     Sander Verhees    
Werner van Mullekom     Kevin Lamers    
           
           
           
Jo11-1     Jo11-2    
Mandigers, Liz     Laukens, Dennis    
Mennen, Levi     Michels, Bart    
Eijnden, Stijn van den     Loon, Wessel van    
Pon, Milan de     Dinther, Guus van    
Manders, Djurre     Hoof, Teun van    
Berlo, Teun v.     Cortenbach, Jessie    
Mennen, Stan     Kuijpers, Bente    
Koppens, Sanne     Seccelen, Renske van    
Verbaarschot, Jelle     Heuven, Sem van    
Keunen, Geert     Harmsen, Eva    
      Minken, Lara    
           
           
Trainers / Leiders     Trainers / Leiders    
Mark van den Akker     Dirk Cortenbach    
Ruud Aarts     Maikel Laukens    
Marco van Cuijck          
           
           
Dit is een indeling voor het eerste kwart seizoen ! ! !       
Dit kan in het tweede kwart wijzigingen ivm nieuwe leden ! ! !     
           
           
Jo10-1     Jo10-2    
Aarts, Niels     Venner, Thomas    
Kievit, Tim     Heuvel, Len van den    
Brouwers, Koert     Verhoeven, Mees    
Smits, Milan     Westerlo, Xavier van de    
Martens, Stan     Fransen, Dennis    
Bennenbroek, Teun     Koole, Julian    
Mennen, Lars     Weijer, Nick van de    
Janssen, Liam     Zeinali, Aryan    
Bankers, Niek          
           
Trainers / Leiders     Trainers / Leiders    
Frens Janssen     Imke Tielens    
Rob Mennen     Rob van de Weijer    
           
           
Dit is een indeling voor het eerste kwart seizoen ! ! !       
Dit kan in het tweede kwart wijzigingen ivm nieuwe leden ! ! !     
           
           
Jo9-1     Jo9-2   Jo9-3
Gerrits, Thijs     Verschuure, Cis   Minken, Fenne
Kievit, Lars     Venner, Tim   Dinther, Jens van
Steinbach, Kevin     Proenings, Loek   Zeeuw, Jesper De
Kerkhof, Sven van de     Maas, Sanne   Ouwerkerk, Tijn
Michels, Thijs     Maas, Nick   Aarts, Anne
Oosterhout, Bas van     Dinther, Jasmijn van   Baladien, Deven
Kivits, Trenn     Manders, Ruben   Slaats, Sem
      Wouters, Stijn   Wagenaar, Isis
          Manders, Sanne
           
Trainers / Leiders     Trainers / Leiders   Trainers / Leiders
Bert Steinbach     Jeroen Venner   Mark Slaats
Bart Kiviet     Bastiaan Vaasen   Michael de Zeeuw
          Linder Baladien
           
           
           
Jo8-1/2/3     Jo7    
Kuunders, Stef     Matheij, Dex    
Kuunders, Sjors     Janssen, Joes    
Raay, Stijn van     Dijnen, Daan van    
Willems, Jesse     Hermans, Lindsay    
Heijden, Luuk van der     Aarts, Koen    
Kant, Gus van der     Bussel, Jurre van    
Weijer, Kay van de     Kuunders, Daan    
Dappers, Dayro     Oosterhout, Guus van    
Joosten, Thijs     Berg, Finn van de    
Joosten., Thomas          
Zeinali, Armin          
Koppens, Giel          
Koppens, Niek          
Gielen, Job          
Wetten, Amber van          
Kievit, Luuk          
Dinther, Stan van          
Kievit, Guus          
Eijnden, Luus v.d.          
Stam, Tirza          
           
Trainers / Leiders     Trainers / Leiders    
Beau van Rijswijk     Hans van Oosterhout    
Karlijn Bouma     Robert Kivits    
Kim van Mullekom     Beau van Rijswijk    
Stan Linders     Karlijn Bouma    
Rinske Bankers     Kim van Mullekom    
      Stan Linders    
      Rinske Bankers    


 

Nieuws

Een einde aan een bijzonder seizoen, waar we gelukkig vanaf 26 april tot aan nu nog veel hebben kunnen trainen met onze jeugdleden. Hopelijk blijven de versoepelingen elkaar opvolgen en kunnen we...
Op donderdag 2 juli en donderdag 9 juli zal de kantine van SJVV weer geopend zijn. We vragen iedereen om zich aan de regels van het RIVM te houden.
Vrijdag 12 juni heeft het bestuur tijdens een extra ledenvergadering het plan om de huidige verlichting te vervangen door ledverlichting toegelicht. De ledenvergadering heeft daarbij unaniem...
Om de content van de social media kanalen van onze vereniging te optimaliseren, zijn we op zoek naar een videomaker & -editor. Als videomaker en -editor help je het communicatieteam van SJVV met het...
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Meer nieuws