Uitslagen jeugd

Uitslagen 25 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 SPV JO19-1 3 0
NWC JO17-4 SJVV JO17-2 3 2
SJVV MO17-1 IVO/RKDSO/DEV-Arcen/EWC'46/RESIA MO17-1 3 2
SJVV MO17-2 Rood Wit'62 MO17-1 4 1
Liessel JO15-1 SJVV JO15-1 6 0
S.V. Brandevoort JO15-5 SJVV JO15-2 1 2
SJVV JO13-1G Egchel/Panningen JO13-1 0 4
SJVV JO13-2G ASV'33 JO13-2G 1 6
SV Someren JO13-3G SJVV JO13-3M 3 0
NWC JO12-4G SJVV JO12-1G 3 11
SJVV JO11-1G Mierlo Hout JO11-2 11 5
Bavos JO11-2 SJVV JO11-2G 3 4
S.V. Brandevoort JO9-3 SJVV JO9-2G 8 7
SJVV JO8-1G Sparta'25 JO8-1G 6 10
Deurne JO8-4 SJVV JO8-2G 5 4
SJVV JO8-3G NWC JO8-4 1 21
SJVV JO7-1/JO7-2 Lierop JO7-1/JO7-2 0 1
Uitslagen 22 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV MO17-2 Bruheze MO17-1 1 5
Merefeldia JO11-4 SJVV JO11-3G 1 9
Uitslagen 21 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO13-1G Liessel JO13-1 2 3
Uitslagen 20 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO15-1 HVV Helmond JO15-1 1 2
SJVV JO12-1G S.V. Brandevoort JO12-5 8 3
Uitslagen 18 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Deurne JO19-2 SJVV JO19-1 0 3
SJVV JO17-1 ZSV JO17-1 1 5
SJVV JO17-2 Stiphout Vooruit JO17-2 0 5
Sparta'18 MO17-1 SJVV MO17-1 5 1
DSV MO17-1 SJVV MO17-2 2 4
SJVV JO15-2 SV Someren JO15-5G 7 0
NWC MO15-1 SJVV MO15-1 0 9
DESM JO13-1G SJVV JO13-1G 3 1
Bruheze JO13-3 SJVV JO13-2G 0 3
SJVV JO13-3M VV HEBES JO13-2 1 3
Bavos JO11-1G SJVV JO11-1G 0 6
SJVV JO11-2G Bruheze JO11-3 7 2
NWC JO11-4 SJVV JO11-3G 6 2
SJVV JO9-1 Sparta'25 JO9-1 15 5
SJVV JO9-2G Stiphout Vooruit JO9-3 6 8
SV Someren JO8-1 SJVV JO8-1G 5 5
SJVV JO8-2G Mierlo Hout JO8-8M 6 4
ZSV JO8-4G SJVV JO8-3G 14 1
Ysselsteyn JO7-1/JO7-2 SJVV JO7-1/JO7-2    
Uitslagen 15 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
FCV Venlo MO15-1 SJVV MO15-1 1 4
Uitslagen 14 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO17-1 Bruheze JO17-1 4 4
Stiphout Vooruit JO13-3G SJVV JO13-2G 3 2
SJVV JO9-2G Gemert JO9-2 0 8
Uitslagen 13 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO15-2 ONDO JO15-2 2 2
SJVV JO8-2G Helmondia - Mulo JO8-4 1 4
Uitslagen 11 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 HVV Helmond JO19-1 2 1
Blerick JO17-1 SJVV JO17-1 5 1
SJVV MO17-1 FC Maasgouw MO17-1 2 3
ASV'33 JO15-1 SJVV JO15-1 3 1
NWC JO15-5 SJVV JO15-2 1 6
SJVV MO15-1 FC Oda MO15-1 3 0
SJVV JO13-1G RKSVN JO13-1 1 0
SJVV JO13-2G Mifano JO13-2G 1 0
Haelen JO13-2 SJVV JO13-3M 14 1
Bavos JO12-1 SJVV JO12-1G 1 4
SJVV JO11-1G Rood Wit'62 JO11-2 15 1
S.V. Brandevoort JO11-5 SJVV JO11-2G 2 4
SJVV JO11-3G Bruheze JO11-4 1 8
SPV JO9-1G SJVV JO9-2G 2 6
SJVV JO8-1G Deurne JO8-1 14 2
SV Someren JO8-4G SJVV JO8-2G 7 4
SJVV JO8-3G Mierlo Hout JO8-5M 8 5
SJVV JO7-1/JO7-2 Mifano JO7-1/JO7-2 0 1
Uitslagen 8 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO13-1G Liessel JO13-1G 1 2
ZSV JO13-3G SJVV JO13-2G 0 6
Uitslagen 7 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO9-2G S.V. Brandevoort JO9-2 7 9
Uitslagen 6 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO12-1G S.V. Brandevoort JO12-4 5 3
Uitslagen 4 mei 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
NWC JO19-3 SJVV JO19-1 2 8
SJVV JO17-2 ZSV JO17-2 0 8
SV DWSH'18 MO17-1 SJVV MO17-2 0 6
SJVV JO15-1 ASV'33 JO15-2G 6 1
Sparta'18 MO15-1 SJVV MO15-1 2 2
RKMSV JO13-1 SJVV JO13-1G 0 2
SJVV JO13-3M NWC JO13-3 2 3
Mariahout JO11-1G SJVV JO11-1G 6 1
SJVV JO11-2G NWC JO11-3 8 4
Mifano JO11-2G SJVV JO11-3G 6 1
SJVV JO9-1 NWC JO9-1 8 4
SJVV JO9-2G Mierlo Hout JO9-2 2 4
Rood Wit'62 JO8-1 SJVV JO8-1G 3 17
SJO Helmondia-Mulo JO8-5 SJVV JO8-3G 8 6
Stiphout Vooruit JO7-3/-4 SJVV JO7-1/JO7-2 5 5
Uitslagen 20 april 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Olympia'18 MO17-1 SJVV MO17-2 1 3
SJVV MO15-1 Slekker Boys MO15-1 0 8
Uitslagen 17 april 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO17-2 ZSV JO17-3G 6 0
ELI JO13-2 SJVV JO13-2G 2 4
Uitslagen 16 april 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 SJO Helmondia Mulo JO19-4 0 2
Uitslagen 13 april 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 Bruheze JO19-2 5 3
Olympia'18 JO17-1 SJVV JO17-1 4 0
SJVV JO17-2 SV Someren JO17-3G 3 3
 IVO/RKDSO/DEV-Arcen/EWC'46/RESIA MO17-1 SJVV MO17-1 5 0
Mifano JO15-3 SJVV JO15-1 1 2
Lierop JO15-2 SJVV JO15-2 1 9
SJVV MO15-1 ONDO MO15-1 5 0
SJVV JO13-1G Bieslo JO13-1 1 0
SJVV JO13-2G Olympia Boys JO13-1 3 1
ONDO JO13-2G SJVV JO13-3M 1 2
NWC JO12-5G SJVV JO12-1G 0 9
SVSH JO11-1 SJVV JO11-2G 12 2
SJVV JO11-3G ZSV JO11-3G 0 9
Blauw Geel'38/JUMBO JO9-2 SJVV JO9-1 3 4
SJO Helmondia-Mulo JO9-3 SJVV JO9-2G 5 4
SJVV JO8-1G SV Someren JO8-2 9 2
Bruheze JO8-2 SJVV JO8-2G 0 9
SJVV JO8-3G S.V. Brandevoort JO8-3 4 5
SJVV JO7-1/JO7-2 Rood Wit'62 JO7-1/JO7-2 1 1
Uitslagen 9 april 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO11-1G ZSV JO11-1 3 0
Uitslagen 6 april 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO17-1 Mifano JO17-1 4 2
Bruheze JO17-3 SJVV JO17-2 2 2
SJVV MO17-1 Bieslo MO17-1 1 5
SJVV JO15-1 SJO Helmondia-Mulo JO15-2 1 2
SJVV JO15-2 ZSV JO15-3G 0 6
DES Swalmen JO13-1 SJVV JO13-1G 3 0
Stiphout Vooruit JO13-2 SJVV JO13-2G 3 4
SJVV JO13-3M Roggel/SVVH JO13-2G 1 6
SJVV JO12-1G RKSVO JO12-2 6 1
ASV'33 JO11-2G SJVV JO11-1G 4 12
SJVV JO11-2G Deurne JO11-3 5 3
NWC JO11-5G SJVV JO11-3G 8 4
SJVV JO9-1 ZSV JO9-1 5 4
SJVV JO9-2G ZSV JO9-3 1 7
ZSV JO8-1 SJVV JO8-1G 8 3
SJVV JO8-2G Liessel JO8-2G 9 4
ZSV JO8-3 SJVV JO8-3G 2 7
NWC JO7-3G/NWC JO7-4 SJVV JO7-1/JO7-2 1 1
Uitslagen 3 april 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV MO17-2 Bavos MO17-1 11 1
Uitslagen 30 maart 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
IVO JO17-1 SJVV JO17-1 4 2
Deurne JO17-3 SJVV JO17-2 2 2
Bieslo MO17-1 SJVV MO17-1 4 1
SJVV JO15-1 Lierop JO15-1 2 1
Sportclub Leeuwen MO15-1 SJVV MO15-1 0 3
SJVV JO13-1G Bruheze JO13-2 3 1
Liessel JO13-1 SJVV JO13-2G 13 0
RKMSV JO13-2 SJVV JO13-3M 8 4
SJVV JO12-1G Deurne JO12-4 3 4
SJVV JO11-3G SSE JO11-2G 4 7
Liessel JO9-2 SJVV JO9-2G 5 3
Ysselsteyn JO8-1 SJVV JO8-1G 9 7
SJVV JO8-2G Sparta'25 JO8-4G 5 2
SJVV JO7-1/JO7-2 SV Someren JO7-1/JO7-2G 0 1
Uitslagen 23 maart 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Stiphout Vooruit JO19-2 SJVV JO19-1 3 2
MVC'19 JO17-1 SJVV JO17-1 1 3
SJVV MO17-1 Sparta'18 MO17-1 0 3
SJVV MO17-2 Achilles Reek MO17-1 2 0
ONDO JO15-1 SJVV JO15-1 6 2
SJVV JO15-2 S.V. Brandevoort JO15-6 1 3
SJVV MO15-1 Merefeldia MO15-1 2 2
SJVV JO13-1G Lierop JO13-1 2 1
Mierlo Hout JO13-2 SJVV JO13-2G 0 2
RKESV/VV GKC/RKHVC JO13-2 SJVV JO13-3M 1 0
NWC JO12-3 SJVV JO12-1G 1 1
SJVV JO11-1G Mierlo Hout JO11-3 6 0
Liessel JO11-1G SJVV JO11-2G 11 3
SJVV JO11-3G S.V. Brandevoort JO11-7G 1 13
SJVV JO9-1 S.V. Brandevoort JO9-1 3 2
Mifano JO9-2G SJVV JO9-2G 9 7
SJVV JO8-1G Mierlo Hout JO8-1 3 10
S.V. Brandevoort JO8-4 SJVV JO8-2G 3 1
SJVV JO8-3G Milheezer Boys JO8-2 1 12
Stiphout Vooruit JO7-1/JO7-2 SJVV JO7-1/JO7-2 5 5
Uitslagen 16 maart 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Deurne JO15-3 SJVV JO15-2 6 2
Stiphout Vooruit JO11-3 SJVV JO11-2G 2 6
Mierlo Hout JO9-1 SJVV JO9-1 3 7
Mierlo Hout JO8-7 SJVV JO8-3G 2 7
Uitslagen 9 maart 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
S.V. Brandevoort JO17-6 SJVV JO17-2 4 1
MBC'13 MO17-1 SJVV MO17-1 3 0
JVC Cuijk MO17-1 SJVV MO17-2 3 0
SJVV JO15-1 Gemert JO15-2 2 1
Uitslagen 23 februari 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Liessel JO19-1 SJVV JO19-1 1 1
SJVV JO17-1 Gemert JO17-2 1 3
SJVV JO17-2 Mifano JO17-3G 2 5
SJVV MO17-1 MBC'13 MO17-1 1 2
NWC JO15-2 SJVV JO15-1 6 7
SJVV JO15-2 Helmondia-Mulo JO15-4 1 5
SSE JO13-1 SJVV JO13-1G 4 0
SJVV JO13-3M FC Oda JO13-3 3 1
SV Venray JO12-2 SJVV JO12-1G 0 16
Gemert JO11-2 SJVV JO11-1G 2 8
SJVV JO11-2G S.V. Brandevoort JO11-4 0 6
SJVV JO9-1 Erp JO9-1 8 2
ZSV JO9-2 SJVV JO9-2G 2 4
SJVV JO8-1G SJO Helmondia-Mulo JO8-1 5 4
Rood Wit'62 JO8-3 SJVV JO8-2G 1 5
SJVV JO8-3G Mierlo Hout JO8-6 0 13
S.V. Brandevoort JO7-1 SJVV JO7-1/JO7-2 10 2
Uitslagen 16 februari 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 Rood Wit'62 JO19-2 5 1
SJVV JO17-1 SV Venray JO17-2 0 1
NWC JO17-5 SJVV JO17-2 6 1
SPV JO15-1G SJVV JO15-2 7 2
Bieslo MO15-1 SJVV MO15-1 5 0
ST Roggel/SVVH JO13-1G SJVV JO13-1G 3 0
SJVV JO13-2G S.V. Brandevoort JO13-4G 0 7
SJVV JO13-3M Leveroy JO13-1G 0 8
Someren JO12-3G SJVV JO12-1G 2 9
HVV Helmond JO11-1 SJVV JO11-1G 3 6
SJVV JO11-2G Lierop JO11-1 6 2
SJVV JO11-3G SPV JO11-1 2 8
Someren JO9-1 SJVV JO9-1 11 5
S.V. Brandevoort JO8-1 SJVV JO8-1G 4 5
Neerkandia JO8-1 SJVV JO8-2G 4 11
SJVV JO8-3G ASV'33 JO8-1G 3 7
SJVV JO7-1/JO7-2 NWC JO7-1/NWC JO7-2 1 0
Uitslagen 9 februari 2019
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Lierop JO19-1 SJVV JO19-1 2 1
S.V. Brandevoort JO17-2 SJVV JO17-1 3 2
SJVV JO17-2 Helmondia-Mulo JO17-3 0 8
SJVV MO17-2 Vianen Vooruit HBV MO17-1 3 7
Bavos JO15-1 SJVV JO15-1 6 3
SJVV JO15-2 Mierlo Hout JO15-4 2 5
SJVV MO15-1 VV GKC / RKHVC MO15-1 1 2
SJVV JO13-1G Brevendia JO13-1 1 2
MMC Weert JO13-3G SJVV JO13-3M 6 2
SJVV JO12-1G Someren JO12-4G 14 0
SJVV JO11-1G Erp JO11-1 2 4
Liessel JO11-2 SJVV JO11-2G 2 3
Someren JO11-3G SJVV JO11-3G 1 0
SJVV JO9-1 ELI JO9-1G 5 4
Milheezer Boys JO9-1 SJVV JO9-2G 4 0
SJVV JO8-1G NWC JO8-1 5 4
SJVV JO8-2G Bavos JO8-2 9 3
Someren JO8-5 SJVV JO8-3G 13 3
Deurne JO7-1 SJVV JO7-1/JO7-2 0 0
Uitslagen 2 februari 2019
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Sparta'25 JO13-3G SJVV JO13-2G 0 1
Uitslagen 15 december 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
S.V. Brandevoort JO17-2 SJVV JO17-1 8 2
SJVV JO15-1 Lierop JO15-1 1 10
SJVV MO15-1 Sparta'25 MO15-1 1 4
Liessel JO13-2 SJVV JO13-1G 0 11
SJVV JO13-2G Volharding JO13-2 0 3
NWC JO13-3 SJVV JO13-3M 5 2
SJVV JO9-1 Someren JO9-1 2 13
SJVV JO9-2G Stiphout Vooruit JO9-3 5 4
Uitslagen 8 december 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO17-1 NWC JO17-2 5 3
NWC JO17-3 SJVV JO17-2 17 1
Nijnsel/TVE Reclame/SBC MO17-1 SJVV MO17-2 1 0
s.v. Laar JO13-2 SJVV JO13-1G 1 4
Sportclub Irene JO11-2 SJVV JO11-1G 5 3
SSE JO9-2 SJVV JO9-2G 3 17
RKMSV JO8-1 SJVV JO8-2G 9 5
Uitslagen 1 december 2018
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Neerkandia JO19-1 SJVV JO19-1 5 3
Mifano JO17-1 SJVV JO17-1 3 0
SJVV MO17-1 Bavos MO17-1 3 0
SJVV MO17-2 Vorstenbossche Boys MO17-1 1 2
SJVV JO15-2 S.V. Brandevoort JO15-6 1 1
SJVV MO15-1 Merefeldia MO15-1 2 1
SJVV JO13-1G NWC JO13-2 2 1
Wittenhorst JO13-2 SJVV JO13-2G 2 1
NWC JO12-4G SJVV JO12-1G 2 5
SJVV JO11-1G Vitesse'08 JO11-1 0 5
SJVV JO11-2G RKSVO JO11-2G 2 5
Bruheze JO11-4 SJVV JO11-3G 13 3
SJVV JO9-2G Bruheze JO9-3 13 2
SJO Helmondia-Mulo JO8-2 SJVV JO8-1G 6 16
SJVV JO8-2G Someren JO8-4G 8 8
Stiphout Vooruit JO7-1 SJVV JO7-1/JO7-2 2 2
Uitslagen 24 november 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 Someren JO19-2 0 4
SJVV JO17-1 MMC Weert JO17-1 1 4
Bruheze JO17-3 SJVV JO17-2 4 0
SJVV MO17-1 SJVV MO17-2 0 1
Rood Wit'62 JO15-2 SJVV JO15-1 4 11
SJVV JO15-2 Milheezer Boys JO15-1 1 4
VV GKC / RKHVC MO15-1 SJVV MO15-1 3 1
MMC Weert JO13-2 SJVV JO13-1G 0 1
SJVV JO13-2G Hegelsom JO13-1 0 6
SJVV JO13-3M SSE JO13-2G 0 4
SJVV JO12-1G Deurne JO12-4 15 0
Venlosche Boys JO11-2 SJVV JO11-1G 3 3
Deurne JO11-3 SJVV JO11-2G 4 6
SJVV JO11-3G Mierlo Hout JO11-4 0 22
SJVV JO9-1 Gemert JO9-3 10 1
ZSV JO9-4G SJVV JO9-2G 5 8
SJVV JO8-1G Mierlo Hout JO8-2 9 2
Lierop JO8-1 SJVV JO8-2G 9 4
SJVV JO7-1/JO7-2 Rood Wit'62 JO7-1/JO7-2 1 0
Uitslagen 21 november 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV MO17-2 Rood Wit'62 MO17-1 5 3
Uitslagen 17 november 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Lierop JO19-1 SJVV JO19-1 6 1
SJVV JO17-1 FC Oda JO17-1 4 1
SJVV JO17-2 Milheezer Boys JO17-1 1 9
Gemert MO17-1 SJVV MO17-2 3 0
SJVV JO15-1 RKMSV JO15-1 3 0
Bavos JO15-2 SJVV JO15-2 3 2
SJVV MO15-1 Sportclub Leeuwen MO15-1 5 1
SJVV JO13-1G RKSVO JO13-1G 3 1
Milheezer Boys JO13-1G SJVV JO13-2G 2 8
Someren JO13-3G SJVV JO13-3M 2 1
SJVV JO12-1G SJO Helmondia-Mulo JO12-3 4 4
SJVV JO11-1G ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1G 2 4
SJVV JO11-2G Bruheze JO11-3 7 6
S.V. Brandevoort JO11-7G SJVV JO11-3G 11 2
Rood Wit'62 JO9-1 SJVV JO9-1 5 9
SJVV JO9-2G Rood Wit'62 JO9-3 7 2
SJVV JO8-1G NWC JO8-2G 9 2
Liessel JO8-2G SJVV JO8-2G 11 15
ONDO JO7-1 SJVV JO7-1/JO7-2 1 1
Uitslagen 12 november 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJO Helmondia-Mulo JO15-2 SJVV JO15-1 1 0
Uitslagen 10 november 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SVSH/SSE JO19-1 SJVV JO19-1 4 1
Lierop JO17-1 SJVV JO17-2 13 0
SJVV MO17-1 Gemert MO17-1 0 0
ONDO JO15-1 SJVV JO15-1 5 3
SJVV JO15-2 Mierlo Hout JO15-3 1 12
Bieslo MO15-1 SJVV MO15-1 7 0
ONDO JO13-1 SJVV JO13-1G 0 0
SJVV JO13-3M Olympia Boys JO13-1 0 2
Someren JO12-3G SJVV JO12-1G 3 4
Leunen JO11-1 SJVV JO11-1G 5 1
SJVV JO11-2G Liessel JO11-2 10 4
SJVV JO11-3G Someren JO11-3G 0 15
SJVV JO9-1 Bavos JO9-1 14 3
Liessel JO9-2 SJVV JO9-2G 7 10
Mifano JO8-1G SJVV JO8-1G 3 15
SJVV JO8-2G Deurne JO8-4 3 9
SJVV JO7-1/JO7-2 Lierop JO7-1/JO7-2 0 1
Uitslagen 7 november 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
FC Oda MO15-1 SJVV MO15-1 6 2
Uitslagen 3 november 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 ONDO JO19-1 2 2
SJVV JO17-1 Merefeldia JO17-1 4 3
RKMSV JO17-2 SJVV JO17-2 15 0
Bruheze MO17-1 SJVV MO17-1 4 1
Schijndel/DE WIT MO17-1 SJVV MO17-2 5 3
Mierlo Hout JO15-4 SJVV JO15-2 3 4
NWC MO15-1 SJVV MO15-1 0 9
SJVV JO13-1G Liessel JO13-1 2 2
SJVV JO13-2G Merselo JO13-1G 3 2
SJVV JO12-1G ASV'33 JO12-1 5 5
Olympia'18 JO11-1G SJVV JO11-1G 2 4
NWC JO11-4 SJVV JO11-2G    
SJVV JO11-3G SPV JO11-1 0 10
SJVV JO9-1 Bruheze JO9-1 14 3
ONDO JO9-2G SJVV JO9-2G 3 16
SJVV JO8-1G Ysselsteyn JO8-1 7 10
SV Helenaveen Griendtsveen JO8-1G SJVV JO8-2G 11 5
SJVV JO7-1/JO7-2 Deurne JO7-1 1 1
Uitslagen 27 oktober 2018
 
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 Neerkandia JO19-1 3 1
SJVV JO17-2 Olympia Boys JO17-1 0 12
SJVV MO17-1 Schijndel/DE WIT MO17-1 2 2
SJVV MO17-2 Bavos MO17-1 3 0
SJVV JO15-1 RKSVO JO15-2 4 2
SJVV JO15-2 SJO Helmondia-Mulo JO15-4 0 7
SJVV MO15-1 Sparta'18 MO15-1 1 3
Lierop JO13-1 SJVV JO13-1G 3 5
SJVV JO13-2G Melderslo JO13-1G 0 6
Someren JO12-4G SJVV JO12-1G 0 15
SJVV JO11-1G RKMSV JO11-1 5 2
RKSVO JO11-2G SJVV JO11-2G 5 2
Mierlo Hout JO11-5 SJVV JO11-3G 11 2
S.V. Brandevoort JO9-2 SJVV JO9-1 1 11
SJVV JO9-2G NWC JO9-5G 18 0
Rood Wit'62 JO8-1 SJVV JO8-1G 8 13
SJVV JO8-2G ZSV JO8-4G 13 1

Uitslagen 20 oktober 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO15-2 Mifano JO15-4G 2 2
SJVV JO11-1G Someren JO11-1 3 9
Uitslagen 13 oktober 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Someren JO19-2 SJVV JO19-1 3 3
SJVV JO17-1 Rood Wit'62 JO17-1 1 3
SJVV JO17-2 Deurne JO17-2 1 11
Nijnsel/SBC MO17-1 SJVV MO17-1 0 2
Blauw Geel'38 MO17-2 SJVV MO17-2 3 8
SJVV JO15-1 S.V. Brandevoort JO15-2 8 1
SJVV JO13-1G Someren JO13-2G 2 0
ZSV JO13-2G SJVV JO13-2G 2 1
SJVV JO13-3M ZSV JO13-3G 4 3
SJVV JO12-1G Deurne JO12-3 3 3
H.B.S.V. JO11-1 SJVV JO11-1G 8 4
SJVV JO11-2G Deurne JO11-3 5 5
SJVV JO11-3G ZSV JO11-3G 6 5
SJVV JO9-1 ELI JO9-1G 10 6
SPV JO9-2 SJVV JO9-2G 4 10
SJVV JO8-1G S.V. Brandevoort JO8-2 16 0
Neerkandia JO8-1 SJVV JO8-2G 8 9
Uitslagen 6 oktober 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 Lierop JO19-1 5 4
DESM JO17-1 SJVV JO17-1 1 1
ZSV JO17-2 SJVV JO17-2 6 1
SJVV MO17-1 Vorstenbossche Boys MO17-1 3 1
SJVV JO15-2 S.V. Brandevoort JO15-5 10 2
Deurne JO13-2G SJVV JO13-1G 0 2
Mifano JO13-2 SJVV JO13-3M 1 1
Stiphout Vooruit JO12-1 SJVV JO12-1G 3 1
SJVV JO11-1G SV Venray JO11-2 5 3
Bruheze JO11-3 SJVV JO11-2G 3 6
ASV'33 JO11-5G SJVV JO11-3G 0 13
SJO Helmondia-Mulo JO9-2 SJVV JO9-1 3 9
SJVV JO9-2G Someren JO9-4G 20 2
S.V. Brandevoort JO8-3 SJVV JO8-1G 0 23
SJVV JO7-1/JO7-2 Mifano JO7-1/JO7-2 0 1
Uitslag 3 oktober 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV MO17-2 Bruheze MO17-1 2 0
Uitslagen 29 september 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 SVSH / SSE JO19-1 0 2
RKMSV JO17-1 SJVV JO17-1 4 1
Rood Wit'62 MO17-1 SJVV MO17-1 3 7
SJVV JO15-1 Liessel JO15-1 1 4
ASV'33 JO15-3 SJVV JO15-2 4 4
SJVV MO15-1 ONDO MO15-1 7 0
SJVV JO13-1G Neerkandia JO13-1 5 2
SV Venray JO13-4 SJVV JO13-2G 3 5
Liessel JO13-2 SJVV JO13-3M 7 0
S.V. Brandevoort JO12-5 SJVV JO12-1G 4 4
SJVV JO11-1G Montagnards JO11-1 8 7
Liessel JO11-2 SJVV JO11-2G 8 2
SJVV JO11-3G NWC JO11-5G 5 0
SJVV JO9-1 Erp JO9-1 8 9
SJVV JO9-2G RKSVO JO9-2 10 2
Someren JO8-2 SJVV JO8-1G 1 9
SJVV JO8-2G SVSH JO8-1 2 15
Someren JO7-3 SJVV JO7-1/JO7-2    
Uitslag 25 september 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Brandevoort JO17-2 SJVV JO17-1 0 1
Uitslagen 22 september 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
ONDO JO19-1 SJVV JO19-1 3 0
SJVV JO17-1 Bruheze JO17-1 1 1
Neerkandia JO17-1 SJVV JO17-2 13 0
SJVV MO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-2 3 1
Someren JO15-2 SJVV JO15-1 2 3
SJVV JO15-2 Eindse Boys JO15-1 1 12
Sportclub Irene MO15-1 SJVV MO15-1 3 0
FC Oda JO13-2 SJVV JO13-1G 1 4
SJVV JO13-2G SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-2 0 6
SJVV JO13-3M RKMSV JO13-2 3 2
SJVV JO12-1G RKSVO JO12-2 11 0
Blerick JO11-1G SJVV JO11-1G 11 2
SJVV JO11-2G NWC JO11-4 8 4
Mifano JO9-1 SJVV JO9-1 4 12
ZSV JO9-3 SJVV JO9-2G 3 3
SJVV JO8-1G Deurne JO8-1 10 2
ZSV JO8-3 SJVV JO8-2G 3 4
SJVV JO7-1/JO7-2 NWC JO7-3G/NWC JO7-4 0 1
Uitslagen 15 september 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Neerkandia JO19-1 SJVV JO19-1 2 2
S.V. Brandevoort JO17-2 SJVV JO17-1    
SJVV JO17-2 NWC JO17-5 3 6
SJVV MO17-1 Bruheze MO17-1 0 2
ZSV JO15-2G SJVV JO15-1 1 4
SJVV JO15-2 ZSV JO15-3G 3 4
SJVV MO15-1 ONDO MO15-1 3 1
Rood Wit'62 JO13-2 SJVV JO13-1G 0 7
NWC JO13-3 SJVV JO13-2G 2 5
SJVV JO13-3M Bruheze JO13-3 1 7
ZSV JO12-1 SJVV JO12-1G 8 3
SJVV JO11-1G Deurne JO11-2 7 4
Deurne JO11-3 SJVV JO11-2G 7 2
Bruheze JO11-4 SJVV JO11-3G 9 2
Deurne JO9-1 SJVV JO9-1 3 9
SJVV JO9-2G SPV JO9-2 11 5
SJVV JO8-1G ZSV JO8-1 3 6
ZSV JO8-2 SJVV JO8-2G 19 2
SJVV JO7-1/JO7-2 NWC JO7-1/NWC JO7-2 0 1
 
Uitslagen 8 september 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
Deurne JO19-2 SJVV JO19-1 2 4
ZSV JO17-1 SJVV JO17-1 3 0
SJVV JO17-2 Deurne JO17-3 4 1
SJVV MO17-1 SV Venray MO17-1 0 7
SJVV MO17-2 Eindse Boys MO17-1 1 5
SJVV JO15-1 Deurne JO15-2 0 4
Deurne JO15-3 SJVV JO15-2 7 2
SJVV JO13-1G SJO Helmondia-Mulo JO13-2 4 1
ZSV JO13-2G SJVV JO13-2G 3 3
Liessel JO13-2 SJVV JO13-3M 8 2
SJVV JO12-1G SV Venray JO12-2 14 1
ZSV JO11-2G SJVV JO11-1G 2 12
Liessel JO11-2 SJVV JO11-2G 2 11
SJVV JO11-3G ZSV JO11-3G 5 4
ZSV JO9-2 SJVV JO9-1 3 18
SJVV JO9-2G ZSV JO9-3 7 6
SJVV JO8-1G Deurne JO8-1 17 4
Deurne JO8-3 SJVV JO8-2G 10 4
Someren JO7-1/JO7-2G SJVV JO7-1/JO7-2 3 0

Uitslagen 1 september 2018
Thuis team Uit team Thuisscore Uitscore
SJVV JO19-1 Liessel JO19-1 1 2
SJVV JO17-1 NWC JO17-2 2 0
ZSV JO17-3G SJVV JO17-2 5 1
Eindse Boys MO17-1 SJVV MO17-1 1 1
Merefeldia MO17-1 SJVV MO17-2 3 0
SPV JO15-1G SJVV JO15-1 1 8
SJVV JO15-2 Liessel JO15-2 1 2
NWC MO15-1 SJVV MO15-1 0 5
Deurne JO13-2G SJVV JO13-1G 0 4
SJVV JO13-2G ONDO JO13-2G 11 2
SJVV JO13-3M ZSV JO13-3 1 4
Deurne JO12-2 SJVV JO12-1G 12 2
SJVV JO11-1G NWC JO11-3 20 1
SJVV JO11-2G NWC JO11-4 8 1
SPV JO11-1 SJVV JO11-3G 15 0
SJVV JO9-1 SPV JO9-1G 24 0
Deurne JO9-2 SJVV JO9-2G 4 10
Ysselsteyn JO8-1 SJVV JO8-1G 9 6
SJVV JO8-2G Liessel JO8-1 19 5
 

Nieuws

Op dinsdag 21 mei heeft Rabobank Peelland Zuid wederom de cheques uitgereikt voor de Rabobank Clubkascampagne. Marco en Annelies van Cuijk mochten namens SJVV een cheque van € 1.551,03 in ontvangst...
In het weekend van vrijdag 14 tot en met zondag 16 juni zal de bar in de kantine van SJVV worden verbouwd. Op vrijdag en mogelijk zaterdag staat het sloopwerk gepland. Op zaterdag en zondag wordt de...
Zit jij op de basisschool en speel je bij SJVV!? Ga dan mee met het te gek gave jeugdkamp van SJVV. Dit jaar gaan we op kamp in Gemert van zondag 14 juli tm zaterdag 20 juli. Ga jij ook mee!? Een...
Aanstaande zondag is het alweer tijd voor de laatste wedstrijddag van het seizoen. We zullen onder het genot van een hapje en drankje genieten van de muziek én natuurlijk van onze thuisspelende...
Op zondag 9 juni (1e Pinksterdag) wordt voor de 15e keer het in verre omstreken bekende toernooi 'SJVV Mini Masters' gehouden. Er wordt net als in eerdere jaren gespeeld in 5 speelklassen: prestatie,...
Meer nieuws