Marco van Cuijk gehuldigd met zilveren KNVB speld

19-07-2021
Op zaterdag 17 juli is Marco van Cuijk gehuldigd met de zilveren ere speld van de KNVB. Marco kreeg uit handen van de KNVB deze dik verdiende waardering voor zijn geweldige inzet voor onze vereniging.
De laatste 10 jaar heeft ons sportpark een ware metamorfose ondergaan. De kleedlokalen zijn verbouwd, er is een nieuwe bestuurskamer en materialenruimte verrezen. Het LaOlaveld is aangelegd. Rond het sportpark is een konijn werend hekwerk geplaatst. Tevens is ons complex verduurzaamd met de aanleg van zonnepanelen, robotmaaiers en ledverlichting. We hebben nieuwe dug-outs geplaatst en de kantine en keuken zijn o.l.v. Marco verbouwd! Te veel om op te noemen... GEWELDIG

Marco van harte proficiat met deze mooie onderscheiding!
Je hebt hem dik verdiend.
SJVV is trots op jou

Nieuws

Op zaterdag 17 juli is Marco van Cuijk gehuldigd met de zilveren ere speld van de KNVB. Marco kreeg uit handen van de KNVB deze dik verdiende waardering voor zijn geweldige inzet voor onze vereniging.
Op donderdag 1 juli 2021 kregen wij het verdrietige bericht dat ons zeer gewaardeerd lid Henk Munsters is overleden. Henk was enorm betrokken bij onze club en heeft ruim 14 jaar in de accommodatie...
Het bestuur van SJVV wil graag alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet in het afgelopen bijzondere jaar. Hetzelfde geldt voor alle shirtsponsoren die onze club gesteund hebben. Op zaterdag 17 juli...
In de afgelopen maanden zijn we achter de schermen druk bezig geweest met de teamindeling voor het voetbalseizoen 2021-2022. Gedurende het seizoen 2020-2021 hebben we de spelers gevolgd via trainers...
Op zaterdag 12 juni is er een GROTE VOETBALDAG op Sportpark Den Dreef! Het is een dag voor de jeugd, met grote luchtkussens en leuke voetbalspelen: Tip: Neem je badkleding, een extra setje kleren...
Meer nieuws