In memoriam: Henk Munsters

06-07-2021
Op donderdag 1 juli 2021 kregen wij het verdrietige bericht dat ons zeer gewaardeerd lid Henk Munsters is overleden. Henk was enorm betrokken bij onze club en heeft ruim 14 jaar in de accommodatie commissie gezeten. Hij was betrokken bij menige verbouwing op ons sportpark, we denken dan met name aan de kantine, kleedlokalen 1/2 en materiaalruimte, maar ook rondom het hoofdveld. Vanwege deze verdienste werd hij in 2009 gekozen tot SJVV-er van het jaar. Hij was ook een trouwe bezoeker van onze kantine en volgde de wedstrijden van SJVV 1 op de voet. De laatste jaren was hij ook weer zaterdag te vinden op ons sportpark om de verrichtingen van kleinkinderen te volgen waar hij enorm trots op was. Henk is slechts 67 jaar geworden. Wij wensen alle familie, vrienden en bekende van Henk heel veel sterkte met dit enorme verlies.

Bestuur en Leden SJVV

Nieuws

Op zaterdag 17 juli is Marco van Cuijk gehuldigd met de zilveren ere speld van de KNVB. Marco kreeg uit handen van de KNVB deze dik verdiende waardering voor zijn geweldige inzet voor onze vereniging.
Op donderdag 1 juli 2021 kregen wij het verdrietige bericht dat ons zeer gewaardeerd lid Henk Munsters is overleden. Henk was enorm betrokken bij onze club en heeft ruim 14 jaar in de accommodatie...
Het bestuur van SJVV wil graag alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet in het afgelopen bijzondere jaar. Hetzelfde geldt voor alle shirtsponsoren die onze club gesteund hebben. Op zaterdag 17 juli...
In de afgelopen maanden zijn we achter de schermen druk bezig geweest met de teamindeling voor het voetbalseizoen 2021-2022. Gedurende het seizoen 2020-2021 hebben we de spelers gevolgd via trainers...
Op zaterdag 12 juni is er een GROTE VOETBALDAG op Sportpark Den Dreef! Het is een dag voor de jeugd, met grote luchtkussens en leuke voetbalspelen: Tip: Neem je badkleding, een extra setje kleren...
Meer nieuws