SPONSOR IN BEELD - PLUS Bouwmans

03-02-2021
In 2020 is gebleken dat niets vanzelfsprekend is, sponsoring dus ook niet. Wij als SJVV zijn dan ook enorm trots op de vele sponsoren die we hebben. Mede dankzij hen hebben wij de mogelijkheid om te blijven sporten en kan de contributie tot een minimum worden beperkt. Omdat wij zo trots zijn op onze sponsoren en de giften van hen, komt regelmatig een sponsor aan het woord in de nieuwe rubriek 'sponsor in beeld'. Te beginnen bij onze hoofdsponsor PLUS Bouwmans. Rob van der Heijden, bedrijfsleiding PLUS Bouwmans: ''Het belangrijkste is dat je als winkel laat zien dat je betrokken bent bij de maatschappij''. In een filmpje vertelt Rob meer,,,
Klik op onderstaande afbeelding om het filmpje te starten.

Nieuws

Op zaterdag 17 juli is Marco van Cuijk gehuldigd met de zilveren ere speld van de KNVB. Marco kreeg uit handen van de KNVB deze dik verdiende waardering voor zijn geweldige inzet voor onze vereniging.
Op donderdag 1 juli 2021 kregen wij het verdrietige bericht dat ons zeer gewaardeerd lid Henk Munsters is overleden. Henk was enorm betrokken bij onze club en heeft ruim 14 jaar in de accommodatie...
Het bestuur van SJVV wil graag alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet in het afgelopen bijzondere jaar. Hetzelfde geldt voor alle shirtsponsoren die onze club gesteund hebben. Op zaterdag 17 juli...
In de afgelopen maanden zijn we achter de schermen druk bezig geweest met de teamindeling voor het voetbalseizoen 2021-2022. Gedurende het seizoen 2020-2021 hebben we de spelers gevolgd via trainers...
Op zaterdag 12 juni is er een GROTE VOETBALDAG op Sportpark Den Dreef! Het is een dag voor de jeugd, met grote luchtkussens en leuke voetbalspelen: Tip: Neem je badkleding, een extra setje kleren...
Meer nieuws