Stem op RK SJVV via Rabo ClubSupport

14-10-2020
Ben je lid van de Rabobank? Dan mag jij tot 25 oktober oktober jouw stem uitbrengen met Rabo ClubSupport! Elke stem is geld waard en verhoogt de bijdrage voor onze club! Het zou geweldig zijn als jij, jouw familie én vrienden meehelpen. Kunnen wij op jouw stem rekenen?
Stemmen verloopt dit jaar anders. Via de Rabobank App of via Rabo Internetbankieren kun je stemmen. Je ontvangt sinds dit jaar dus géén stemcode meer per e-mail of post van de Rabobank, zoals dat voorheen was bij de Clubkascampagne. Let op SJVV kun je vinden als 'RK SJVV'.

Stemmen via de Rabobank App: 


Voor de volledigheid: wanneer je RK SJVV 2 stemmen wilt geven kies je eerst 2 of 3 andere clubs. Vervolgens ga je naar de stemlijst waar je 2 keer op het plusje klikt achter RK SJVV

Stemmen via Rabo Internetbankieren
Stemmen via Rabo Internetbankieren op je laptop/PC verloopt vergelijkbaar. Je kiest nadat je bent ingelogd eerst voor 'Zelf regelen' en vervolgens 'Mijn Lidmaatschap'. Daarna kun je klikken op Rabo ClubSupport. Kies vervolgens de clubs waarop je wilt stemmen. Je kunt dus 5 stemmen verdelen over minimaal 3 clubs (dus je kunt RK SJVV dus max 2 stemmen geven). 

Stemmen via de Rabo Website www.rabobank.nl/clubsupport 
Door in te loggen op de website en via 'Zelf regelen' en vervolgens 'Mijn Lidmaatschap' kun je klikken op Rabo ClubSupport. Werkwijze is vervolgens hetzelfde. 


Alvast bedankt voor jullie stem! 

Bestuur RK SJVV

 

Nieuws

Afgelopen dinsdag 13 oktober is er wederom een nieuwe persconferentie geweest om het oprukkende cononavirus onder controle te krijgen. Helaas betekent dit voor ons voetballers veel. Jeugd tot 18 jaar...
Ben je lid van de Rabobank? Dan mag jij tot 25 oktober oktober jouw stem uitbrengen met Rabo ClubSupport! Elke stem is geld waard en verhoogt de bijdrage voor onze club! Het zou geweldig zijn als...
De jaarvergadering van SJVV wordt in verband met de corona maatregelen verzet van 30 oktober naar 27 november, aanvang 20.30 uur. Alle leden van SJVV worden hiervoor van harte uitgenodigd. Mochten de...
Afgelopen maandag 28 september is er een nieuwe persconferentie geweest om het oprukkende coronavirus weer verder onder controle te krijgen. We mogen nog steeds onze hobby en die van onze kinderen...
Voor de medische begeleiding moeten er maatregelen worden getroffen om het coronavirus onder controle te houden. Zo zijn er wijzigingen ten aanzien van het blessurespreekuur bij JVDI de Fysioclub....
Meer nieuws