Jeugdkamp 2020 Wellerlooi

04-05-2020
Onze jeugd is begonnen met trainen en de basisscholen gaan op 11 mei weer van start. Dat geeft ons hoop dat we ook in 2020 het jeugdkamp kunnen organiseren voor alle basisschoolkinderen die lid zijn van SJVV. Bij het organiseren van deze week zullen wij uiteraard alle Corona -adviezen en -maatregelen volgen die op dat moment gelden. Het jeugdkamp zal plaats vinden in de eerste week van de zomervakantie, namelijk van 12 t/m 18 juli. Meer weten of opgeven, lees dan verder...
kampwedstrijd 2020            
Normaal gesproken organiseren we rond deze tijd van het jaar de traditionele kampwedstrijd. In deze wedstrijd nemen de kinderen die mee zijn geweest op het jeugdkamp afgelopen zomer het op tegen de kampleiding. Na de wedstrijd kijken we de kampfilm terug in de kantine van SJVV. Ondanks dat voor de kinderen de wedstrijd vaak een nederlaag betekent is dit altijd een erg gezellige avond waarop we veel opgaves krijgen voor de nieuwe editie. Helaas kunnen we deze avond op dit moment niet organiseren maar we kijken wel alvast vooruit naar komende zomer…
 

Doel is om de jeugdleden van SJVV in de basisschoolleeftijd een prachtige vakantieweek te bieden in deze ongewone tijd!
 
Mocht er een negatief advies gelden (of zelfs verboden zijn) om jeugdkampen te organiseren dan zal het jeugdkamp in Wellerlooi dit jaar niet door gaan.
Ook als wij als kampstaf het onmogelijk achten om binnen alle adviezen en maatregelen die t.z.t.  gelden een jeugdkamp te organiseren in Wellerlooi zal dit niet doorgaan. Hierbij kan je bijvoorbeeld denken aan beperkingen in slaapzalen of beperkingen in douchen etc.
 
Als het jeugdkamp in Wellerlooi niet door kan gaan hebben we nog een plan B.
 
Plan B: Alternatief kampprogramma bij SJVV
Een uitwijkmogelijkheid is namelijk om een alternatief kampprogramma te organiseren vanuit het sportpark van SJVV. Ook hierbij zullen wij alle Corona -adviezen en -maatregelen volgen die op dat moment gelden. In de week van 12 t/m 18 juli proberen we een zo leuk mogelijk programma samen te stellen op en rondom het sportpark van SJVV. Echter zal hierbij iedereen sowieso thuis slapen.
 
Kortom:
De kampstaf wil binnen alle maatregelen die in Juli zullen gelden een zo gaaf mogelijke week organiseren voor de SJVV-jeugd, dat wil je toch niet missen??
 
Opgeven
Om aan alle benodigde voorbereidingen te starten willen wij graag zo snel mogelijk de opgaves op een rijtje hebben. Je kunt je opgeven via een formulier, de link vind je onder aan deze pagina. Op dit formulier kan je aan geven of je mee op kamp wil gaan (ja of nee) en of je wilt deelnemen aan het alternatief kampprogramma bij SJVV (ja of nee). Uiteraard is je opgave pas definitief als het ook echt door kan gaan. Het opgave geld van dit jaar bedraagt 120 euro. Nadat wij de opgaves op een rijtje hebben gezet en / of er meer duidelijkheid is horen jullie van ons.
 
Hebben jullie er zin in ?
Geef je dan snel op en wij zorgen voor de rest !
 
Groetjes de kampstaf.
 
Opgeven klik dan HIER.
 

Nieuws

Onze jeugd is begonnen met trainen en de basisscholen gaan op 11 mei weer van start. Dat geeft ons hoop dat we ook in 2020 het jeugdkamp kunnen organiseren voor alle basisschoolkinderen die lid zijn...
(LET OP: INMIDDELS VRIJGEGEVEN DOOR GEMEENTE). Ons sportpark vanaf woensdag weer open voor trainingen van onze jeugd onder begeleiding van een trainer!
We merken dat de coronacrisis veel extra werk met zich meebrengt en ondertussen moeten we ons klaarmaken voor het volgend seizoen. Daarnaast hebben we te maken met vrijwilligers die aangeven te gaan...
Om in deze tijden toch weer eens contact te hebben met onze JO10-1 talenten en om te zorgen voor de nodige afwisseling besloten we als leiding om de spelers uit te dagen voor een heuse Challenge. Aan...
De jeugd van SJVV krijgt tijdens deze bijzondere tijd allerlei leuke opdrachten voorgelegd om op die manier leuk samen bezig te zijn. Een van de uitdagingen is om een spreuk te bedenken en/of...
Meer nieuws