SJVV jeugd challenges

19-04-2020
De jeugd van SJVV krijgt tijdens deze bijzondere tijd allerlei leuke opdrachten voorgelegd om op die manier leuk samen bezig te zijn. Een van de uitdagingen is om een spreuk te bedenken en/of spandoek te maken dat SJVV op wil hangen in het vangnet bij de rotonde. Op die manier wil SJVV haar maatschappelijke betrokkenheid onderstrepen in deze corona tijd. Stan en Milan hebben al heel goed hun best gedaan (foto).
Dit is een opdracht waar de JO07, JO08, JO09, JO10 en JO11 mee aan de slag is. Jeugdleden van JO13 zijn welkom om ook mee te doen. SJVV wil met zo'n spandoek iedereen een hart onder de riem steken die op wat voor manier dan ook getroffen wordt door het corona virus. En onze jeugd is weer lekker bezig;-)

Top iedereen: SJVV-ers, dat zijn wij allen!

Nieuws

Onze jeugd is begonnen met trainen en de basisscholen gaan op 11 mei weer van start. Dat geeft ons hoop dat we ook in 2020 het jeugdkamp kunnen organiseren voor alle basisschoolkinderen die lid zijn...
(LET OP: INMIDDELS VRIJGEGEVEN DOOR GEMEENTE). Ons sportpark vanaf woensdag weer open voor trainingen van onze jeugd onder begeleiding van een trainer!
We merken dat de coronacrisis veel extra werk met zich meebrengt en ondertussen moeten we ons klaarmaken voor het volgend seizoen. Daarnaast hebben we te maken met vrijwilligers die aangeven te gaan...
Om in deze tijden toch weer eens contact te hebben met onze JO10-1 talenten en om te zorgen voor de nodige afwisseling besloten we als leiding om de spelers uit te dagen voor een heuse Challenge. Aan...
De jeugd van SJVV krijgt tijdens deze bijzondere tijd allerlei leuke opdrachten voorgelegd om op die manier leuk samen bezig te zijn. Een van de uitdagingen is om een spreuk te bedenken en/of...
Meer nieuws