Voetbal tricks voor thuis

24-03-2020
Nu er niet getraind en gevoetbald kan worden bij SJVV hebben onze jeugdtrainers leuke 'voetbal tricks' op de facebook pagina gezet. Op die manier kun je thuis toch blijven oefenen met de bal. Meer weten, lees dan verder. Direct naar de Facebook pagina, klik dan op de Facebook link rechtsboven aan deze pagina.

Voorlopig is er in Nederland helaas geen voetbal mogelijk vanwege het Coronavirus. Dat is ontzettend balen, maar ook heel erg logisch! Onze gezondheid is het allerbelangrijkste. Als vereniging vinden wij het superbelangrijk om verdere verspreiding tegen te gaan, vandaar dat wij het advies van het RIVM/ KNVB uiteraard volgen.

Wij vinden het ook belangrijk dat al onze leden in beweging blijven gedurende deze periode. Beweging is namelijk ontzettend goed voor onze gezondheid. Alleen hoe doen we dat in het voetbal, terwijl er tot en met 6 april geen activiteiten meer mogen plaatsvinden?

Nou, door met z'n allen deze SJVV Thuisvoetbal tricks te doen!
We hebben voorbeeldfilmpjes voor 3 categorieën; Jo07, Jo08, en Jo09 en ouder op onze Facebook pagina staan. Heel veel plezier en succes

Zeer regelmatig staat er een andere trick op het programma. Deze tricks doe je thuis om in beweging te blijven, jouw voetbal-skills te ontwikkelen en omdat het gewoon hartstikke leuk is! Ook fanatiek geworden? Doe dan mee en zet gerust een filmpje van je trick in je team app. De trainers houden de stand bij, zo kan je kans maken op leuke prijzen.

Groetjes de trainers van SJVV

Nieuws

Een einde aan een bijzonder seizoen, waar we gelukkig vanaf 26 april tot aan nu nog veel hebben kunnen trainen met onze jeugdleden. Hopelijk blijven de versoepelingen elkaar opvolgen en kunnen we...
Op donderdag 2 juli en donderdag 9 juli zal de kantine van SJVV weer geopend zijn. We vragen iedereen om zich aan de regels van het RIVM te houden.
Vrijdag 12 juni heeft het bestuur tijdens een extra ledenvergadering het plan om de huidige verlichting te vervangen door ledverlichting toegelicht. De ledenvergadering heeft daarbij unaniem...
Om de content van de social media kanalen van onze vereniging te optimaliseren, zijn we op zoek naar een videomaker & -editor. Als videomaker en -editor help je het communicatieteam van SJVV met het...
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Meer nieuws