Voetbal tricks voor thuis

24-03-2020
Nu er niet getraind en gevoetbald kan worden bij SJVV hebben onze jeugdtrainers leuke 'voetbal tricks' op de facebook pagina gezet. Op die manier kun je thuis toch blijven oefenen met de bal. Meer weten, lees dan verder. Direct naar de Facebook pagina, klik dan op de Facebook link rechtsboven aan deze pagina.

Voorlopig is er in Nederland helaas geen voetbal mogelijk vanwege het Coronavirus. Dat is ontzettend balen, maar ook heel erg logisch! Onze gezondheid is het allerbelangrijkste. Als vereniging vinden wij het superbelangrijk om verdere verspreiding tegen te gaan, vandaar dat wij het advies van het RIVM/ KNVB uiteraard volgen.

Wij vinden het ook belangrijk dat al onze leden in beweging blijven gedurende deze periode. Beweging is namelijk ontzettend goed voor onze gezondheid. Alleen hoe doen we dat in het voetbal, terwijl er tot en met 6 april geen activiteiten meer mogen plaatsvinden?

Nou, door met z'n allen deze SJVV Thuisvoetbal tricks te doen!
We hebben voorbeeldfilmpjes voor 3 categorieën; Jo07, Jo08, en Jo09 en ouder op onze Facebook pagina staan. Heel veel plezier en succes

Zeer regelmatig staat er een andere trick op het programma. Deze tricks doe je thuis om in beweging te blijven, jouw voetbal-skills te ontwikkelen en omdat het gewoon hartstikke leuk is! Ook fanatiek geworden? Doe dan mee en zet gerust een filmpje van je trick in je team app. De trainers houden de stand bij, zo kan je kans maken op leuke prijzen.

Groetjes de trainers van SJVV

Nieuws

De KNVB heeft in verband met de corona crisis besloten dat de amateurvoetbalcompetitie dit seizoen niet meer wordt hervat. Gevolg is dat er dit seizoen geen eindstanden komen en er dus geen...
De KNVB steunt uiteraard de vanuit de overheid aangescherpte maatregelen om het coronavirus onder controle te krijgen. Wat dit exact betekent voor het amateurvoetbal kun je lezen op de website van de...
Nu er niet getraind en gevoetbald kan worden bij SJVV hebben onze jeugdtrainers leuke 'voetbal tricks' op de facebook pagina gezet. Op die manier kun je thuis toch blijven oefenen met de bal. Meer...
Bedroeft hebben wij kennis genomen van het overlijden van Broer van de Kerkhof. Broer was sinds de oprichting lid van SJVV. Vorig jaar werd hij nog op een mooie manier gehuldigd voor zijn 70-jarig...
Sportpark De Dreef is in verband met het coronavirus gesloten. Dit betekend dat de kantine dicht is en de velden niet betreden mogen worden. Dit geldt ook voor het LaOla veld ! Hiermee geeft SJVV...
Meer nieuws