Zin in een leuk (jeugd)feestje!?

12-12-2019
Op vrijdag 10 januari (in de winterstop) houdt SJVV weer een gala-avond voor onze jeugdleden en hun vriendjes en vriendinnetjes. Het is de bedoeling dat de hele kantine veranderd in een ware glitter en glamour sfeer. Vol met discolampen, bollen en een rookmachine. De kinderen kunnen volop genieten van fantastische muziek. Leuke wedstrijden en uiteraard zijn er ook leuke prijzen te winnen. We zullen zorgen voor een avond vol vermaak met leuke verrassingen. Jij komt toch ook!?
 Alle SJVV-ers van de JO-13/-11/-10 zijn uitgenodigd, zij mogen allen twee vriendje of vriendinnetje meebrengen. De avond begint om 18.30u tot ongeveer 22.00u en kost € 6,- per persoon (dit is all-in) reserveer jou plekje HIER zodat we ook voor jou een leuk presentje hebben. Dresscode gala/ glitter and glamour, met een mooie prijs voor de best aangekleden jongen en meisje!
 

Nieuws

Een einde aan een bijzonder seizoen, waar we gelukkig vanaf 26 april tot aan nu nog veel hebben kunnen trainen met onze jeugdleden. Hopelijk blijven de versoepelingen elkaar opvolgen en kunnen we...
Op donderdag 2 juli en donderdag 9 juli zal de kantine van SJVV weer geopend zijn. We vragen iedereen om zich aan de regels van het RIVM te houden.
Vrijdag 12 juni heeft het bestuur tijdens een extra ledenvergadering het plan om de huidige verlichting te vervangen door ledverlichting toegelicht. De ledenvergadering heeft daarbij unaniem...
Om de content van de social media kanalen van onze vereniging te optimaliseren, zijn we op zoek naar een videomaker & -editor. Als videomaker en -editor help je het communicatieteam van SJVV met het...
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Meer nieuws