Belavond vriendenloterij voor LED verlichting

10-11-2019
SJVV heeft al lang de wens om de verlichting op onze velden sterk te verbeteren via LED-verlichting. Om een deel van dit geld in te zamelen doen wij mee aan de Samen voor je Club actie van de VriendenLoterij! Op vrijdag 15 november tussen 18.30 uur en 21.30 uur kun je een telefoontje van een van onze leden verwachten met de vraag om mee spelen met de VriendenLoterij voor SJVV. Hel jij ons mee?

Beste SJVV-ers,

SJVV heeft al lang de wens om de verlichting op onze velden sterk te verbeteren, dit zouden we heel graag met LED-verlichting willen realiseren. Hierdoor hebben we straks twee keer zoveel lichtopbrengst op de velden. Met dit project kunnen wij tevens meer dan 50% energie besparen en kunnen de lampen direct aan en uit worden gezet, dus is er geen opwarmtijd meer nodig. Hiervoor is natuurlijk veel geld voor nodig. Om een deel van dit geld in te zamelen doen wij mee aan de Samen voor je Club actie van de VriendenLoterij!

Op vrijdag 15 november tussen 18.30u en 21.30u kun je een telefoontje van een van onze leden verwachten met de vraag om mee spelen met de VriendenLoterij voor SJVV. Als je meespeelt:

· De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze club;
· Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op mooie prijzen.

Tijdens de belactie keert de VriendenLoterij ook nog eens extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht.

Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we de LED-verlichting kunnen realiseren. Help jij ons mee? Mocht je mee willen doen en op vrijdag 15 november niet bereikbaar zijn, laat dit dan even weten via via de link Interesse in deelname Vriendenloterij. Dan nemen wij op een later tijdstip contact met je op.

Met vriendelijke groet,

Namens het bestuur Erwin

Nieuws

Net als vorig jaar, verkoopt SJVV ook dit jaar weer oliebollen van Het Bakkershuys voor oudjaar. Wil jij ook heerlijke verse oliebollen, bestel deze dan nu via het bestelformulier op de website. De...
In de periode van 16 december tot en met 5 januari is het winterstop en wordt er ook niet getraind.
Hallo Allemaal, Ik ben Cis Verschuure en ik vind het super leuk dat ik pupil van de week ben! Ik voetbal bij J08-1. Meestal ben ik keeper en dat vind ik heel leuk. Jasper Cillissen is mijn voorbeeld....
De verkoopdag van SJVV artikelen van 9 november was geslaagd! De bestelde SJVV artikelen kunnen op zaterdag 23 november tussen 10.00 en 12.00 uur worden opgehaald in de kantine van SJVV. Er kan...
SJVV heeft al jaren een samenwerkingsverband met JVDI De Fysioclub. Fysiotherapeut Rob van der Weerden is iedere dinsdag tussen 19.15 uur en 20.00 uur op de club bij SJVV. Voel je vrij om bij hem te...
Meer nieuws