Hilbert afgetreden als voorzitter

12-10-2019
Tijdens de jaarvergadering op 11 oktober is Hilbert Kievit, zoals eerder aangekondigd, afgetreden als voorzitter van SJVV. Hilbert heeft de rol van voorzitter 5 jaar vervult en daar werd door Erwin Matheij (vice voorzitter) op een mooie manier bij stilgestaan. Hilbert en zijn vrouw Tinie werden bedankt voor hun jarenlange inzet voor SJVV.
Het gezin van Hilbert en Tinie Kievit kent een jarenlange betrokkenheid bij SJVV, waarbij ook de kinderen zich op verschillende manieren in hebben gezet voor onze vereniging. Hilbert is waarbij het langste actief en heeft in het verleden onder andere de rol van voorzitter van de jeugdcommissie vervult. Maar dat is slechts één van de vele activiteiten waar Hilbert zich voor heeft ingezet. Zoals Erwin het mooi verwoorde kan Hilbert nog terreinknecht worden en achter de bar gaan staan, maar dan heeft hij alle vrijwilligersactiviteiten die je bij SJVV kunt invullen wel gehad. Die ambitie heeft Hilbert overigens niet;-)

Het afgelopen jaar heeft het bestuur diverse personen benaderd om een rol als voorzitter of als bestuurslid in te vullen. Helaas zijn ze daar niet in geslaagd, waardoor de positie van voorzitter vooralsnog vacant blijft. Geïnteresseerden kunnen zich melden bij één van de bestuursleden.     

Nieuws

Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Onze jeugd is begonnen met trainen en de basisscholen gaan op 11 mei weer van start. Dat geeft ons hoop dat we ook in 2020 het jeugdkamp kunnen organiseren voor alle basisschoolkinderen die lid zijn...
(LET OP: INMIDDELS VRIJGEGEVEN DOOR GEMEENTE). Ons sportpark vanaf woensdag weer open voor trainingen van onze jeugd onder begeleiding van een trainer!
We merken dat de coronacrisis veel extra werk met zich meebrengt en ondertussen moeten we ons klaarmaken voor het volgend seizoen. Daarnaast hebben we te maken met vrijwilligers die aangeven te gaan...
Om in deze tijden toch weer eens contact te hebben met onze JO10-1 talenten en om te zorgen voor de nodige afwisseling besloten we als leiding om de spelers uit te dagen voor een heuse Challenge. Aan...
Meer nieuws