Indeling jeugd 2022-2023

De indeling van de jeugd voor seizoen 2022-2023 is als volgt:
 
SJVV Jo17-1   Trainers/Leiders
Albers, Koen   Mark van den Akker
Gorissen, Thijs   Twan van de Zanden
Tulkens, Stan   Rick Pluijm 
Knapen, Max   Richard Aarts
Creemers, Milan    
Negrea, Darius    
Jansen, Sven    
Bax, Casper    
Vaasen, Bastiaan    
Goossens, Juul    
Verberne, Lars    
Vaasen, Maarten    
Keunen, Tom    
Hurkmans, Joeri    
Doorne, Fabian van    
     
SJVV Jo17-2   Trainers/Leiders
Albers, Joran   Albert Fleurkens
Heuvel, Niels v.d.   Frank Kuijpers
Vondervoort, Max van der   Sonny van Grunsven
Maas, Youri    
Heesmans, Kay    
Hoof, Daan van    
Jonkers, Jonas    
Kimpe, Thijn de    
Spetgens, Devin    
Boerenkamps, Jip    
Trines, Tijn    
Jansen, Lithemba    
Janssen, Daan    
Verberne, Pim    
Bartels, Tijn    
Verbaarschot, Rens    
     
SJVV Mo17-1   Trainers/Leiders
Kerkhof, Yanne van de   John Rovers
Raijmakers, Nikki   Erik Raijmakers
Claassen, Verena    
Stoots, Guusje    
Rovers, Eline    
Kuijpers, Lobke    
Hendriks, Brigitte    
Kersten, Mirte    
Verberne, Lise    
Wit, Alice de    
Berkmortel, Britt van den    
Knijnenburg, Renske    
Smits, Mirthe    
Slaats, Noa
Bankers, Maud
   
     
SJVV Jo15-1   Trainers/leiders
Schaaf, Teun van der   Wilco Trines
Koppens, Teun   Werner van Mullekom
Janssen, Cas   Laurens van Dijk
Kusters, Bram    
Boerenkamps, Abe    
Kuunders, Martijn    
Harmsen, Tom    
Raaijmakers, Morris    
Creemers, Jelle    
Partouns, Niels    
Hurkmans, Dani    
Dijk, Luca van    
Trines, Daan    
Mullekom, Thijs v.    
Marques Bitencourt, Taivon    
     
     
SJVV Jo13-1   Trainers/leiders
Mandigers, Liz   Erwin Matheij
Mennen, Levi   Rob Mennen
Eijnden, Stijn van den    
Pon, Milan de    
Manders, Djurre    
Keunen, Geert    
Verbaarschot, Jelle    
Mennen, Stan    
Berlo, Teun v.    
Koppens, Sanne    
Mennen, Lars    
Hoof, Teun van    
Kievit, Tim    
     
SJVV Jo13-2   Trainers/leiders
Laukens, Dennis   Dirk Cortenbach
Seccelen, Renske van   Maikel Laukens
Michels, Bart   Jeroen Venner
Gijsbers, Lisa    
Loon, Wessel van    
Dinther, Guus van    
Cortenbach, Jessie    
Heuven, Sem van    
Heijden, Rens van der    
Wagenaar, Faye    
Berkmortel, Djess van den    
Terheijden, Jilles    
Harmsen, Eva    
Venner, Thomas    
     
SJVV Jo12-1   Trainers/leiders
Martens, Stan   Frens Janssen
Janssen, Liam   Ben van de Heuvel
Smits, Milan    
Heuvel, Len van den    
Brouwers, Koert    
Bankers, Niek    
Bennenbroek, Teun    
Aarts, Niels    
Fransen, Dennis    
Weijer, Nick van de    
     
SJVV Jo12-2   Trainers/leiders
Westerlo, Xavier van de   Imke Tielens
Zeinali, Aryan   Kimberly Linders
Koole, Julian    
Kuijpers, Bart    
Kivits, Devin    
Kerkhof, Lenny van de    
Maas, Nick    
Verhoeven, Mees    
Willems, Bart    
Kastelijns, Lizzy    
van de Heuvel, Noa    
     
SJVV Jo11-1 & Jo11-2   Trainers/leiders Jo11-1
Michels, Thijs   Hans van Oosterhout
Gerrits, Thijs   Robert Kivits
Oosterhout, Bas van   Bart Kievit
Kievit, Lars   Trainers/leiders Jo11-2
Steinbach, Kevin   Linder Baladien
Kerkhof, Sven van de   Juul Goossens
Kivits, Trenn   Vacant
Proenings, Loek    
Zeeuw, Jesper De    
Slaats, Sem    
Verschuure, Cis    
Ouwerkerk, Tijn    
Wouters, Stijn    
Heuvel, Lieke van den    
Mennen, Pip    
Dinther, Jens van    
Baladien, Deven    
Sterken, Senna    
Hermans, Dries    
Kuijten, Lynn    
Kievit, Amy    
     
Indeling per kwart, 1e kwart volgt na pupillentoernooi
     
SJVV Jo10-1 & Jo10-2   Trainers/leiders
Kuunders, Sjors   Evert Kievit
Willems, Jesse   Roy Coolen
Raay, Stijn van   Anthony van der Heijden
Coolen, Mel   Jeroen van de Eijnden
Venner, Tim    
Koppens, Giel    
Heijden, Luuk van der    
Kant, Gus van der    
Kievit, Luuk    
Zeinali, Armin    
Eijnden, Luus v.d.    
Heuvel, Sven van den    
Joosten., Thomas    
Koppens, Niek    
     
Verdeling na het pupillentoernooi    
     
SJVV Jo10-3   Trainers/leiders
Kuunders, Stef   Bastiaan Vaasen
Maas, Sanne   Sven Janssen
Aarts, Anne   Daniël Gielen
Weijer, Kay van de    Rob van de Weijer
Gielen, Job    
Gerris, Lize    
Zaal, Elise    
     
SJVV Jo10-4   Trainers/leiders
Manders, Ruben   Koen Joosten
Wagenaar, Isis   Twan van de Ven
Joosten, Ties    
Joosten, Thijs    
Dinther, Stan van    
Mennen., Luus.    
Ven, Benthe van de    
Manders, Sanne    
     
SJVV Jo9   Trainers/leiders
Aarts, Teun   Alex van Bussel
Verhoeven, Siem   Jan Kievit
Bussel, Jurre van   Mark Slaats
Gog, Cas van   Ruud van de Bekerom
Aarts, Koen    
Caris, Stef    
Dinther, Thomas van    
Slaats., Raf    
Bekerom, Daan van den    
Oosterhout., Guus van    
Dijnen, Daan van    
Janssen, Joes    
Kievit, Guus    
Heuvel, Lars van den    
Nooijen, Mees    
Eijnden, Luuk van de    
     
Indeling na het pupillentoernooi (gelijke kansen)
     
SJVV Jo8   Trainers/leiders
Heuvel, Sam van den   Jos Heinemans
Boomen, Ravi van den   Guus Kuunders
Verbaarschot., Harm   Rick van de Boomen
Wijnen, Bas   Thomas van der Heijde
Heinemans, Bijs   Joost Verschuure
Kros, Kenneth   Maarten Vaasen
Verschuure, Gus    
Kuunders, Daan    
Gerris, Jens    
Kivits, Ferren    
Kievit, Tessa    
Rovers, Bren    
Bejiga, Yael    
Gielen, Max    
Vogels, Wout    
Aurik, Ravi    
Heijde, Jesse Van der    
Joosten, Jim    
Weijer, Dean van de    
     
     
     
Indeling na het pupillentoernooi (gelijke kansen)
     
SJVV Jo7   Trainers/leiders
Joosten, Jurre   Kim van Mullekom
Dinther, Faas van   Rinske Bankers
Dinther, Tren van   Kay Heesmans
Matheij, Dex   Vacant
Janssen, Faas    
Loomans, Finz    
Loon., Thij van    
Claassen Tygo    
Verschuure, Joes    
Nijnens, Dani    
Poels, Sven    
Bekerom, Stijn van den    
Kant, Vik van der    
     

Nieuws

We hebben de teampagina's voor de jeugd aangepast voor het nieuwe seizoen. Deze webpagina's (ook die van de senioren) kunnen vanaf nu weer gevuld worden. Wil jij autorisatie aanvragen voor het...
In de afgelopen maanden zijn we achter de schermen druk bezig geweest met de teamindeling voor het voetbalseizoen 2022-2023. Gedurende het seizoen 2021-2022 hebben we de spelers gevolgd via trainers...
Het onderhoud van de velden is begonnen, waardoor deze niet meer betreden mogen worden. Gelieve hier rekening mee te houden.
De uitslag van de loterij die gehouden is tijdens de goederen-en dienstenveiling die plaats vond op zaterdag 4 juni is bekend. Prijzen kunnen worden afgehaald in de kantine van SJVV.
In het weekend van 3, 4 en 5 juni organiseerde SJVV het jaarlijkse SJVVATION. Met drie dagen vol activiteiten werd het voetbalseizoen in stijl afgesloten. Hoogtepunt was de goederen-en...
Meer nieuws