Rein Achten, Patrick Bankers, Bart Bennenbroek, Marijn Brood, Patrick Coolen, Leon Doorenbosch, Matthijs van Eupen, Maarten Fransen, Daan van den Hoven, Guus Kuunders, Sander Martens, Jeroen van de Mortel, Geert van Nunen, Teun Timmermans, Joost van de Velden, Thijs Verhees, Han Willems.

Reserve spelers:

Ruud Janssen, Jack Manders, Hendrik Willems en Patrick van de Zanden

Shirtsponsor:

Houtverwerkingsindustrie Fransen BV

Grote Bottel 7A
5753 PE Deurne

 

Competitie 2015-2016
1 Bruheze 8   7 Olympia Boys 4  
2 Brandevoort 3   8 RKPVV 7  
3 Lierop 4   9 Rood Wit'62 5  
4 Mierlo Hout 10   10 SJVV 5  
5 Mifano 9   11 Someren 11  
6 NWC 11   12 SVSH 5  



 
Afspraken seizoen 2014 - 2015

Afmelden wedstrijden :

Afmelden wedstrijden bij Bart (Bart niet bereikbaar, dan afmelden bij Matthijs);
Afmelden wedstrijden voor donderdag einde training bij Bart;
Niet afmelden / geen geldige reden, betekent halve wedstrijd reserve;
 
Tijden wedstrijden :
Tijden wedstrijden en programma: eigen verantwoording;
Aanwezig thuiswedstrijden 45 minuten voor aanvang wedstrijd;
Aanwezig uitwedstrijden 60 minuten voor aanvang wedstrijd;
Te laat aanwezig bij wedstrijden, halve wedstrijd reserve;


Uitlenen wedstrijden :
Bij uitlenen aan andere teams wordt een rouleersysteem aangehouden;
Uitleners worden vastgesteld door leider / trainer; 

Vlaggen wedstrijden:
Voor vlaggen wedstrijden wordt een rouleersysteem aangehouden;
Vlaggers worden vastgesteld door leider / trainer; 

Opstelling wedstrijden :
Opstelling wordt donderdagavond vastgesteld incl. systeem, wisselspelers, uitleners en vlaggers door leider / trainer;
Minimaal aantal spelers voor aanvang wedstrijd is vastgelegd op 13 spelers;
Voor aanvang wedstrijd wordt opstelling bekend gemaakt;
1e keeper: Geert van Nunen
2e keeper: Sander Martens
3e keeper: Jeroen van de Mortel


Uitvoering wedstrijden :
Voor aanvang wedstrijd dient een gezamenlijke warming-up plaats te vinden;
Coaching tijdens wedstrijden door leider / trainer, onderling in het veld;
Commentaar op leiding wedstrijden enkel en alleen door aanvoerder;
Commentaar onderling moet kunnen en worden geaccepteerd;
Verwacht wordt voldoende mentaliteit en betrokkenheid van spelers tijdens wedstrijden;
Reservespelers verzorgen de bidons en waterzak;
Reservespelers verzorgen de warming up van de keeper;

 

Trainingen :
Afmelden trainingen bij Bart of Matthijs;

Afmelden trainingen voor donderdag 18:30u;
Niet afmelden / geen geldige reden, betekent halve wedstrijd reserve; 
Aanwezig trainingen 19:30u, aanvang trainingen 19:45u;
Tijdig aanwezig zijn voor aanvang training, anders dit melden zodat training op tijd kan starten; 
Trainer bepaalt oefeningen, verwacht wordt dat oefeningen serieus en naar behoren worden uitgevoerd 
inzet wordt getoond;
Verwacht wordt voldoende mentaliteit en betrokkenheid van spelers tijdens trainingen;
 


Bekerwedstrijden:

Liessel 4 - SJVV 5            3-2
Racing Boys 3 - SJVV 5    3-3
SJVV 5 - Neerkandia        2-1

Stand voor de beker na alle gespeelde wedstrijden:

1. Neerkandia      4 punten  9 dpv en 4 dpt
2. SJVV 5            4 punten  7 dpv en 7 dpt
3. Racing Boys 3  4 punten  10 dpv en 11 dpt
4. Liessel 4          4 punten   7 dpv en 11 dpt

Competitie uitslagen.

SJVV 5 - Mifano 9           1-5
Someren 11 - SJVV 5      2-3
RKPVV 7 - SJVV 5           2-7
SJVV 5-SVSH 5               6-0

Doelpuntenmakers:

1. Rhaymond              6 X
2. Teun                      1 X
3. Marijn                     1 X
4. Bart                        1 X
5. Leon                       1 X   

Programma:


18-10
Brandevoort 3 - SJVV 5     12:00 uur
01-11
SJVV 5 - Lierop 4                10:00 uur
08-11
Bruheze 8 - SJVV 5             10:00 uur
15-11
SJVV 5 - Rood Wit'62 5      10:00 uur
22-11
Mierlo Hout 10 - SJVV 5     10:00 uur
29-11
Olympia Boys 4 - SJVV 5    10:00 uur
06-12
Mifano 9 - SJVV 5                11:00 uur
13-12
SJVV 5 - NWC 11                 10:00 uur
14-02
SJVV 5 - Someren 11            10:00 uur
21-02
SJVV 5 - RKPVV 7                 10:00 uur
06-03
SVSH 5 - SJVV 5                   12:00 uur
13-03
SJVV 5 - Brandevoort 3          10:00 uur
20-03
Lierop 4 - SJVV 5                   11:30 uur
03-04
SJVV 5 - Bruheze 8                 10:00 uur
10-04
Rood Wit'62 5 - SJVV 5            12:00 uur
17-04
SJVV 5 - Olympia Boys 4          10:00 uur
01-05
NWC 11 - SJVV 5                     10:00 uur
08-05
SJVV 5 - Mierlo Hout 10            10:00 uur

 


 
 


 



 

 

 

 


 

Nieuws

SJVV heeft in een gelijk opgaand duel een mooie overwinning behaald.
Op vrijdag 2 maart organiseert SJVV weer hun jaarlijkse vossenjacht (JO7 tot en met JO13). De organisatie is druk doende om er een geweldige avond van te maken. Met een 5 tal spellen op en rondom het...
Op zaterdag 3 februari organiseerde Richard Aarts, jeugdcoördinator voor de jeugd O19 en O17, een bijeenkomst voor het spelregelbewijs.
Op 26 januari was het dan zover: het eerste selectieweekend van de dames binnen SJVV. Na verzameld te hebben bij SJVV vertrokken we met 31 dames op weg naar een weekendje vol gezelligheid,...
Met ingang van 29 januari 2018 wordt de ledenadministratie gedaan door Hilbert en Tiny Kievit. (nog wel een tijdje met de hulp van Arthur Hermans, die daarvoor de ledenadministratie bij hield). Voor...
Meer nieuws