MO17-1
Welkom bij de teampagina van
SJVV MO17-1
Sponsor: Wivo
Speelsters:
Alice de Wit Mirte Kersten Eline Rovers.
Britt van de Berkmortel Lobke Kuijpers Eline Rozijn
Verena Claassen Renske Knijnenburg Mirthe Smits
Brigitte Hendriks Sjos van Lierop Guusje Stoots
Karlijn Hoogers Sanne van der Schaaf. Lise Verberne
Yanne van de Kerkhof Nikki Raijmakers Aafke Verbaarschot
Trainers: Erik Raijmakers
John Rovers
Training: Maandag 19:30-20:45 (veld 2a kleedlokaal 1)
Woensdag. 19:30-20:45 (veld 2a kleedlokaal 1)
Competitie 3e fase
Datum | Thuisteam | Uitteam | Verzamelen | Aanvang | Rijden | Vlaggen | Wassen | Uitslag |
21-1 | ELI MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
11:30 | 13:00 | Nikki Rovers Sjos Sanne |
Erik | Sanne | afgelast |
28-1 | SJVV MO17-1 |
Sparta'25 MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Martijn | Lise | 1-4 | |
4-2 | VOW MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
12:45 | 14:30 | Britt Guusje Sanne Rovers Maud |
Roland B | Maud | 3-0 |
11-2 | EMK MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
11:15 | 13:00 | Lobke Rozijn Renske Rovers Karlijn |
Martijn | Karlijn | 3-0 |
25-2 | ELI MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
11:30 | 13:00 | Rovers Sjos Sanne |
Sanne | afgelast |
|
4-3 | SJVV MO17-1 |
Juventud MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Mirthe S | afgelast | ||
11-3 | STdosl/rksv MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
13:00 | 14:30 | Yanne Mirthe S Brigitte Mirte K Rozijn |
Rene | Brigitte | afgelast |
18-3 | SJVV MO17-1 |
VOW MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Rene | Lise | 2-1 | |
25-3 | SJVV MO17-1 |
NWC MO17-2 |
13:00 | 14:30 | Erik | Guusje | afgelast | |
1-4 | Sparta"25 MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
11:45 | 13:15 | Britt Renske Aafke Sanne Guusje |
Roland B | Aafke | afgelast |
5-4 | SJVV MO17-1 |
NWC MO17-2 |
17:30 | 18:30 | Erik | Guusje | 0-4 | |
8-4 | SJVV MO17-1 |
ELI MO17-1 |
12:00 | 13:00 | Rene | Sanne | 1-4 | |
15-4 | Juventud MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
11:00 | 12:30 | Karlijn Aafke Lobke Mirte K Verena |
Martijn | Lobke | 3-2 |
19-4 | Sparta '25 MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
Renske Nikki Sanne Guusje |
John | Aafke | 0-4 | ||
22-4 | SJVV MO17-1 |
EMK MO17-1 |
13:30 | 14:30 | John J | Alice | 1-7 | |
29-4 | SJVV MO17-1 |
Juventud MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Teun | Aafke | 0-3 | |
6-5 | STdosl/rksv MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
13:00 | 14:30 | Yanne Sjos Brigitte Nikki Rozijn |
Brigitte | 3-1 | |
13-5 | SJVV MO17-1 |
STdosl/rksv | 13:30 | 14:30 | Lise | 1-2 | ||
20-5 | NWC MO17-2 |
SJVV MO17-1 |
11:45 | 13:00 | Alice Mirte K Yanne Brigitte |
Robert | Verena | |
27-5 | ELI MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
11:30 | 13:00 | Sjos Rovers Sanne Brigitte |
Robert | Rovers | |
Competitie 2e fase
Datum | Thuisteam | Uitteam | Verzamelen | Aanvang | Rijden | Vlaggen | Wassen | Uitslag |
29-10 | Boskant MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
11:15 | 13:00 | Lobke Verena Sanne Rovers |
Martijn | Sanne | 1-4 |
5-11 | SJVV MO17-1 |
Juventud MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Rene | Lise | 3-2 | |
12-11 | ELI MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
11:30 | 13:00 | Mirte S Verena Aafke Karlijn Noa |
Rene | Karlijn | 6-2 |
19-11 | SJVV MO17-1 |
EMK MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Erik | Lise | afgelast | |
26-11 | Sparta'25 MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
11:45 | 13:15 | Guusje Mirte K Sjos Brigitte Sanne |
Robert | Sjos | 6-1 |
3-12 | WEC MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
13:00 | 14:45 | Alice Nikki Rozijn |
Erik | Rozijn | 5-1 |
10-12 | SJVV MO17-1 |
VOW MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Thijs | Yanne | 2-4 | |
17-12 | SJVV MO17-1 |
EMK MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Lise | vervallen | ||
Competitie Beker 1e fase
Datum | Thuisteam | Uitteam | Verzamelen | Aanvang | Rijden | Vlaggen | Wassen | Uitslag |
10-9 | SJVV MO17-1 |
FCV Venlo MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Roland C | Nikki | 5-0 | |
17-9 | RKSVN MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
12:30 | 14:00 | Lobke Mirte K Noa Yanne Guusje |
Martijn | Mirte K | 5-0 |
24-9 | Bieslo MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
12:30 | 14:00 | Sjos Brigitte Maud Eline Roz Britt |
Roland B | Britt | 0-2 |
1-10 | SJVV MO17-1 |
Sparta18'/ Wittenhorst |
13:30 | 14:30 | Joyce | Lise | 3-5 | |
8-10 | ST MDOC MO17-1 |
SJVV MO17-1 |
12:30 | 14:00 | Alice Nikki Renske Mirte S Verena |
Erik | Renske | 2-3 |
15-10 | SJVV MO17-1 |
RKSVO MO17-1 |
13:30 | 14:30 | Robert | Maud | 2-3 | |
TOP 3e plaats | ||||||||