Mart Verberne Zaalvoetbal Toernooi Jo7 t//m Jo11

De volgende keer zaalvoetballen is 19 januari.
Nieuwe indeling:
FC Barcelona Borussia Dortmund AC Milan
Teun v. Berlo Jelle Creemers Morris Raijmakers 
Daan Trines Milan de Pon Maud Bankers
Sanne Koppens Stan Mennen Mike v. Rijt
Levi Mennen Joffrey Vondilu  Nikki Raijmakers
Djurre Manders Geert Keunen Liz Mandigers
Wessel v. Loon Dennis Laukens Stijn vd Eijnden
Kris Albers Eline Rovers Thijs v. Mullekom
     
Imke Tielens John Rovers Jeroen vd Eijnden
Programma:
19 Januari
18:30 uur FC Barcelona - Borussia Dortmund
18:50 uur Borussia Dortmund - AC Milan
19:10 uur FC Barcelona - AC Milan
26 Januari
18:30 Borussia Dortmund - AC Milan
18:50 FC Barcelona- AC Milan
19:10 Borussia Dortmund - FC Barcelona
2 Februari
18:30 uur FC Barcelona - AC Milan
18:50 uur Borussia Dortmund - FC Barcelona
19:10 uur Borussia Dortmund - AC Milan
23 Februari
17:30 uur FC Barcelona - Borussia Dortmund
17:50 uur Borussia Dortmund - AC Milan
18:10 uur FC Barcelona - AC Milan
 
Arsenal Manchester United Tottenham Hotspur
Bram Kusters Jonas Jonkers Daan v. Hoof
Maarten Vaasen Kay Heesmans Jorn Doorenbosch
Jaden Janssen Tom Keunen Milan Creemers
Teun vd. Schaaf Teun Koppens Luca Thielen
Merijn v. Seccelen Abe Boerekamps Tom Harmsen
Koen v. Hoof Thijn Trines Jip Boerekamps
Dani Hurkmans Luca v. Dijk Frank v. Grinsven
     
Mark vd Akker Wilco Trines Leon Doorenbosch

Programma:
19 januari
17:30 uur Arsenal - Manchester United
17:50 uur Manchester United - Tottenham Hotspur
18:10 uur Arsenal - Tottenham Hotspur
26 januari
17:30 Manchester United - Tottenham Hotspur
17:50 Arsenal- Tottenham Hotspur
18:10 Manchester United - Arsenal
2 februari
17:30 uur Arsenal - Tottenham Hotspur
17:50 uur Manchester United - Arsenal
18:10 uur Manchester United - Tottenham Hotspur
23 februari
18:30 uur Arsenal - Manchester United
18:50 uur Manchester United - Tottenham Hotspur
19:10 uur Arsenal - Tottenham Hotspur


Teamindeling Jo7 + Jo9-4
PSV   (1e met 13 punten) Ajax  (2e met 9 punten) Feyenoord  (3e met 4 punten)
Thomas Venner Niels Aarts Teun Bennebroek
Guus v. Dinther Tim Kievit Stan Martens
Lars Mennen Xavier vd Westerlo Milan vd Berg
Milan Smits Julian Koole Niek Bankers
Bas v. Oosterhout Fleur vd Heuvel Tim Venner
Anne Aarts Dennis Fransen Koert Brouwers
Trenn Kivits Len vd Heuvel Jessie Cortenbach
  Lars Kievit  
Programma:
19 januari
18:30 uur PSV - Ajax
18:50 uur Ajax - Feyenoord
19:10 uur PSV - Feyenoord
26 januari
18:30 Ajax - Feyenoord
18:50 PSV - Feyenoord
19:10 Ajax - PSV
2 februari
18:30 uur PSV - Feyenoord
18:50 uur Ajax - PSV
19:10 uur Ajax - Feyenoord
23 februari
17:30 uur PSV - Ajax
17:50 uur Ajax - Feyenoord
18:10 uur PSV - Feyenoord



Indeling Jo9-1 t/m Jo9-3
Real Madrid (3e met 6 punten) Bayern München  (1e met 17 punten) Juventus (2e met 11 punten)
Morris Raijmakers  Teun v. Berlo Jelle Creemers
Daan Trines Milan de Pon Maud Bankers
Mike v. Rijt Sanne Koppens Stan Mennen
Levi Mennen Joffrey Vondilu  Nikki Raijmakers
Geert Keunen Liz Mandigers Dennis Laukens
Wessel v. Loon Djurre Manders Stijn vd Eijnden
Eline Rovers Thijs v. Mullekom Kris Albers
     
Coach: vacant Imke Tielens Jeroen vd Eijnden

Programma:
1 December
18:30 uur Real Madrid- Bayern München
18:50 uur Bayern München - Juventus
19:10 uur Real Madrid- Juventus
8 december
18:30 Bayern München - Juventus
18:50 Real Madrid- Juventus
19:10 Bayern München - Real Madrid
15 december
18:30 uur Real Madrid- Juventus
18:50 uur Bayern München - Real Madrid
19:10 uur Bayern München - Juventus
22 december
18:30 uur Real Madrid- Bayern München
18:50 uur Bayern München - Juventus
19:10 uur Real Madrid- Juventus



Indeling Jo10 & Jo11
Chelsea (1e met 16 punten) Manchester City (3e met 8 punten) Liverpool (2e met 13 punten)
Jonas Jonkers Bram Kusters Daan v. Hoof
Milan Creemers Max Knapen Jorn Doorenbosch
Jaden Janssen Tom Keunen Kay Heesmans
Teun vd. Schaaf Teun Koppens Maarten Vaasen
Luca Thielen Merijn v. Seccelen Tom Harmsen
Koen v. Hoof Jip Boerekamps Abe Boerekamps
Dani Hurkmans Luca v. Dijk Thijn Trines
    Frank v. Grinsven
Programma:
1 December
17:30 uur Chelsea - Manchester City
17:50 uur Manchester City - Liverpool
18:10 uur Chelsea - Liverpool
8 december
17:30 Manchester City - Liverpool
17:50 Chelsea - Liverpool
18:10 Manchester City - Chelsea
15 december
17:30 uur Chelsea - Liverpool
17:50 uur Manchester City - Chelsea
18:10 uur Manchester City - Liverpool
22 december
17:30 uur Chelsea - Manchester City
17:50 uur Manchester City - Liverpool
18:10 uur Chelsea - Liverpool






 

Nieuws

Op Donderdagavond kan men gewoon trainen. Dit geldt voor zowel de junioren als de seniorenteams. Ook de kantine is gewoon open voor een lekker drankje en hapje.
Bruheze counterde er vrolijk op los bij SJVV en ging met een 5-0 winst huiswaarts.
ALLE MEIDEN OPGELET! Op vrijdag 18 mei staat de jaarlijkse vriendinnenavond bij SJVV op de planning. Wil jij met je vriendinnen mee doen, lees dan verder hoe je je op kunt geven.
Wij willen graag al onze vrijwilligers en shirtsponsoren die het hele jaar klaar hebben gestaan voor onze club S.J.V.V. in het zonnetje zetten en hen een leuke feestavond aanbieden. De avond begint...
Alle leden van Rabobank Peelland Zuid mogen van donderdag 5 tot en met maandag 30 april 2018 online hun stem uitbrengen op de clubs die zij een warm hart toe dragen. Wij hopen natuurlijk dat jij je...
Meer nieuws