Kaderfeest op zaterdag 19 mei

12-04-2018
Wij willen graag al onze vrijwilligers en shirtsponsoren die het hele jaar klaar hebben gestaan voor onze club S.J.V.V. in het zonnetje zetten en hen een leuke feestavond aanbieden. De avond begint met een heerlijk buffet. Het belooft wederom een leuke avond te worden, met drank en entertainment.

Het kaderfeest wordt gehouden op zaterdag 19 mei 2018 (Aanvang 20.00 uur) in de kantine van ons sportpark. De avond wordt jullie en jullie partner volledig gratis aangeboden. Het enige wat je even moet doen is je jezelf aanmelden via deze link.

Hopende jullie in grote getale te mogen begroeten, dat we er samen een mooi feestje van maken.

Nieuws

De veteranen vieren dit jaar hun 60 jarig jubileum. Onderdeel van de jubileumfestiviteiten was het jubileum weekend, waarvoor de veteranen zijn afgereisd naar het pittoreske Tungelroy (Weert). Lees...
Scheidsrechter zijn is veel leuker dan veel mensen denken. Je maakt samen met alle spelers onderdeel uit van het spel, je bent de baas tijdens een wedstrijd en je doet ook nog eens wat conditie op....
Op 9 juni werd er een grandioos galafeest gehouden ter gelegenheid van het 70 jarig jubileum van onze vereniging. Foto's van deze avond kun je inzien als je verder leest...
In de afgelopen maanden/ weken zijn we achter de schermen druk bezig geweest met de teamindeling voor het voetbalseizoen 2018-2019. Gedurende het seizoen 2017-2018 hebben we de spelers gevolgd via...
Afgelopen weekend zijn de winnende lotnummers bekend geworden van de lotenactie scoren voor de club. De winnende loten zijn:
Meer nieuws