Vriendjes- en vriendinnetjesdag SJVV

10-04-2018
Op woensdagmiddag 18 april aanstaande organiseren wij een vriendjes- en vriendinnetjesdag bij S.J.V.V. De dag begint om 13.45 uur en zal om ongeveer 16.00 uur afgelopen zijn. Deze vriendjes- en vriendinnetjesdag is bedoeld voor alle spelers en speelsters van SJVV en hun vriendjes en vriendinnetjes tm12 jaar. Ook kun je op deze dag kennis komen maken met de leuke club S.J.V.V.

Onder begeleiding van onze eigen trainers, leiders en spelers  gaan we dan in groepjes leuke voetbalspelletjes doen.
Een training verzorgen. Gezellig samen voetballen! Doel is om eventueel nieuwe leden en hun ouders op een leuke manier kennis te laten maken met onze vereniging. Na afloop van de vriendjes en vriendinnetjes-dag is er voor iedereen nog een lekkere traktatie.
 
Jullie mogen 
maximaal 2 vriendjes meenemen, maar die moet je vooraf even opgeven. 
Dus meld je aan voor 
ZONDAG 15 APRIL A.S.
 
Wil je meedoen aan de vriendjes- en vriendinnetjesdag van S.J.V.V. klik dan HIER

Foto's zijn van de Vriendjes-en vriendinnetjesdag 2017

Nieuws

De veteranen vieren dit jaar hun 60 jarig jubileum. Onderdeel van de jubileumfestiviteiten was het jubileum weekend, waarvoor de veteranen zijn afgereisd naar het pittoreske Tungelroy (Weert). Lees...
Scheidsrechter zijn is veel leuker dan veel mensen denken. Je maakt samen met alle spelers onderdeel uit van het spel, je bent de baas tijdens een wedstrijd en je doet ook nog eens wat conditie op....
Op 9 juni werd er een grandioos galafeest gehouden ter gelegenheid van het 70 jarig jubileum van onze vereniging. Foto's van deze avond kun je inzien als je verder leest...
In de afgelopen maanden/ weken zijn we achter de schermen druk bezig geweest met de teamindeling voor het voetbalseizoen 2018-2019. Gedurende het seizoen 2017-2018 hebben we de spelers gevolgd via...
Afgelopen weekend zijn de winnende lotnummers bekend geworden van de lotenactie scoren voor de club. De winnende loten zijn:
Meer nieuws